PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Babskie ciuchy. Transwestyta?

Nie ma powodów do panikowania, obaw o los dzieci, czy przezywania swojego męża zboczeńcem. Podstawowymi pytaniami na jakie trzeba odpowiedzieć na początku są: czy przebiera się on dlatego, że to go podnieca? więcej »

Orgazm kobiety. Meandry orgazmu

Wielu parom brak orgazmu kobiety spędza sen z powiek. Dosłownie i w przenośni. Dlaczego tak się dzieje, że jedne kobiety szczytują łatwiej, a inne nie? więcej »

Seks po porodzie

Spadek aktywności seksualnej kobiety po narodzinach dziecka współczesna psychologia i seksuologia tłumaczy dwojako... więcej »

Czy kobieta może zajść w ciążę podczas „okresu”? Płodność w czasie menstruacji

Na przełomie lat 20. i 30. naszego wieku ginekolodzy z Japonii i Austrii odkryli proces jajeczkowania dokonujący się na dwa tygodnie przed miesiączką. więcej »

Kiedy pierwszy raz? Inicjacja seksualna

Czy istnieje optymalny wiek dla inicjacji seksualnej? Zarówno sami zainteresowani, czyli nastolatkowie, jak i badacze tej dziedziny życia człowieka: psycholodzy i seksuolodzy rozwojowi nie udzielają jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. więcej »

Kto się boi masturbacji dziecięcej?

Masturbacja dziecięca u części rodziców wzbudza bardzo duży niepokój. 15% dziewczynek i 30% chłopców pamięta, że dotykało swoich narządów płciowych w sposób regularny. więcej »

Miłość, seks, rodzina. Seks w pracy

Aktywność seksualna w pracy przybiera różne formy, które często zdeterminowane są aktualną modą, czy wpływami kulturowymi. Zjawisko to w ostatnich czasach staje się coraz bardziej popularne. i przybiera kilka podstawowych postaci... więcej »

Psyche i ciąża. Zespół van Gogha

Dlaczego adopcja powoduje znaczną poprawę płodności kobiet? więcej »

Bez satysfakcji. Orgazm

Komunikacja nie wprost polega na tym, że coś nam się nie podoba w zachowaniu partnera lub w nim samym, ale nie mówimy mu o tym w przekonaniu, że mówiąc o tym moglibyśmy go urazić, albo zagniewać. więcej »

Czy to jeszcze Ona? Biorytmy seksualne

Andromimeza to zachowania kobiet polegające na kopiowaniu i naśladowaniu styl życia mężczyzn. Zjawisko to jest ściśle związane z zagadnieniem społecznego wartościowania płci. więcej »

Czy jesteś normalny? O zachowaniach seksualnych

Człowiek często zastanawia się nad tym, czy jego zachowanie seksualne (lub jego partnera) mieści się w granicach normalności. więcej »

(R)ewolucja w miłości

Na obecnym etapie rozwoju psychologii miłości wyróżnia się kilka występujących po sobie faz trwania związku. Charakteryzują się one specyficznymi procesami emocjonalnymi i poznawczymi, a występują zarówno w związkach heteroseksualnych, jak i homoseksualnych. więcej »

Mieć dziewicę. Niebezpieczeństwa pluralizmu

Niektórym dane było zbliżenie z dziewicą, innym nie. Jest też taka grupa mężczyzn, która dąży do utrzymywania kontaktów, w tym również seksualnych tylko z dziewicami. więcej »

Problem mężczyzny. Ilu ma kłopoty?

Miejmy nadzieję, ze wraz z chipsami, harleyami i joysticami przywędruje moda na „balls-test” (kontrola jaj). Ich prawidłowe funkcjonowanie odpowiada nie tylko za męską prokreację (zdolność posiadania dzieci), ale i potencję seksualną. więcej »

Mąż macho?

Jedno z badań naukowych wskazuje, że 44% mężczyzn i 41% kobiet lubi łagodne uderzenia, czy klapsy w łóżku. więcej »

REKLAMA
Leczymy urazy sportowe