PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Wiedza, czy seks?

Można powiedzieć, że jesteś za dobra dla mężczyzn. Nie, że dobrze ich traktujesz, ale że jesteś zbyt doskonała w relacjach z nimi. Mężczyźni boją się takich kobiet. więcej »

Żyć bez seksu. Lęk o seksualność

Brak lub ograniczenie bodźców seksualnych może powodować występowanie zaburzeń psychicznych lub seksualnych. więcej »

Kochane ciało zawsze jest piękne

Zmian inwolucyjnych nie można powstrzymać, a wygląda na to, że nie chcesz się z tym pogodzić. Człowiek się starzeje, a jego ciało zmienia się. więcej »

Nogi, ach te nogi! O fetyszach nieco

Leg-man (ang. leg = noga) to mężczyzna dla którego nogi kobiety są fetyszem, czyli bodźcem osiadającym wyjątkowo silny ładunek erotyczny. więcej »

4 procent ludzi. Mój syn jest homoseksualistą

We współczesnej seksuologii wyróżnia się dwie postacie homo- seksualizmu: homoseksualizm akceptowany przez ego i homoseksualizm odrzucony przez ego. Leczy się tylko tą drugą postać. więcej »

Erotyzm wdowy

Śmierć stałego partnera, żałoba po nim, smutek powodują często obniżenie aktywności życiowej, w tym również aktywności seksualnej. więcej »

Seks na bezrobotnym

Zupełnie inaczej od sytuacji zwalnianych z pracy mężczyzn wygląda życie i aktywność seksualna tych, którzy wybierają życie na zasiłku. więcej »

Duży i mała

Paradoksalnie pomiary fizycznej budowy mężczyzn i długości ich penisów w stanie niewzwiedzionym przeprowadzone przez seksuologów wskazały, że mniejsi (niżsi i szczuplejsi) mężczyźni mają dłuższe członki niż „chłopy, jak dęby”. więcej »

Jak dobrze, to źle. Słodka śmierć

Kiedy w życiu za długo idzie dobrze to u niektórych ludzi sytuacja taka wzbudza lęk. Część z nas wierzy, że po latach tłustych muszą przyjść chude. więcej »

Oziębłość seksualna?

Podstawowym błędem, który popełniają kobiety jest mylenie nierozbudzenia seksualnego z anorgazmią i oziębłością seksualną. Każda z tych trzech jednostek to osobny problem kliniczny. więcej »

Frustracja seksualna

Przykładem może być stała niedyspozycja seksualna jednego z partnerów wywołana zaburzeniami seksualnymi (np. zaburzeniem wzwodu członka), inną chorobą somatyczną, nieobecnością partnera seksualnego lub jego stałym brakiem. więcej »

Seksualne zakręty. Wakacje

Wakacje są okresem, który paradoksalnie może sprzyjać powstawaniu zaburzeń seksualnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. więcej »

Rzekomo oziębła. Oziębłość seksualna a oziębłość rzekoma

Zwłaszcza młode i niedoświadczone kobiety mylą bardzo często oziębłość seksualną z oziębłością rzekomą. Różnica między tymi formami oziębłości polega na tym, że w tym drugim przypadku, w przeciwieństwie do pierwszego kobieta ma zdolność przeżywania orgazmu. więcej »

Zwierzę seksualne. Atawizmy

Ciekawe, jak Ty byś reagował w jej sytuacji i czy miałbyś ochotę na zbliżenie, wiedząc, że żona potrzebuje Twojego upokorzenia, żeby osiągnąć odpowiedni poziom napięcia seksualnego? więcej »

Po czterdziestce. Potrzeby seksualne mojej żony rosną

Stara maksyma mówi, że uczeń przerasta mistrza, ale nic nie mówi o tym, że jest to powód do zmartwień, albo interwencji farmakologicznej. Oczywiście, że są takie leki, które powodują spadek potrzeb seksualnych. więcej »

REKLAMA
Leczymy urazy sportowe