PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Kłopoty nocy poślubnej. Nie była dziewicą?

Ćwiczenia gimnastyczne, czynności higieniczne, masturbacja lub petting mogą powodować uszkodzenia hymen, co może manifestować się brakiem krwawienia podczas inicjacji seksualnej. więcej »

Czarne i białe nie tylko na wakacjach. Odmienność nie tylko narodowa

Odmienność narodowa jest fascynująca i takie zauroczenie innością kultury, obyczajów (również seksualnych) jest bardzo charakterystyczna dla początkowej fazy trwania takiego związku. więcej »

Wakacyjny romans

Badania kliniczne wielu związków jednoznacznie potwierdzają, że romans taki, nawet za przyzwoleniem partnerów, często jest początkiem wielu problemów, których istnienia ludzie nie przeczuwali nawet w najśmielszych wizjach. więcej »

Rzekomo homo. Homoseksualizm?

W seksuologii mówi się w takim przypadku o homoseksualizmie pozornym, tzn. nieprawdziwym przekonaniu o orientacji homoseksualnej, które występuje u osoby heteroseksualnej. więcej »

Zdradzić na wakacjach?

Podczas urlopu zawieramy często nowe znajomości, towarzyszy temu często alkohol, czasem jakieś inne używki. Dość często stajemy przed wyborem: iść do łóżka z nowym partnerem, czy pozostać wiernym aktualnemu? więcej »

Zupełnie od tyłu. Stosunek analny

Homoseksualiści miewają stosunki analne, ale nie jest to najpopularniejsza forma kontaktu seksualnego. Dużo częściej dochodzi wśród nich do pettingu (pieszczot manualno-genitalnych), stosunków udowych i oralnych. więcej »

Nie tak szybko! Oziębłość płciowa?

Różnica między orgazmem kobiety a orgazmem mężczyzny polega na tym, że u mężczyzn jest on dany z natury i zwykle towarzyszy ejakulacji, a kobiety muszą się go nauczyć. więcej »

Pofantazjuj sobie

Spośród osób, które mają fantazje seksualne podczas stosunku znaczny odsetek fantazjuje na temat warunków zewnętrznych współżycia, czyli po prostu myśli o tym, że robi to gdzie indziej niż robi w rzeczywistości. więcej »

Wykastrować słowem? Degradacja partnera

Mężczyznę można wykastrować (usunąć jądra) chirurgicznie, albo werbalnie. Pierwszy sposób stosowano nie tak dawno w krajach skandynawskich wobec przestępców seksualnych, głównie pedofilów i gwałcicieli. więcej »

Jak często powinniśmy uprawiać miłość?

Zaburzenia w realizacji potrzeb seksualnych, czy wręcz brak możliwości współżycia sprawia, że człowiek staje się niespokojny, pobudzony, często nie może się skoncentrować na codziennej aktywności zawodowej. więcej »

Kochać się razem, czy samemu? Zaspokojenie potrzeby seksualnej

Potrzeba seksualna to nie potrzeba pokarmowa czy snu, które muszą być systematycznie zaspokajane, aby człowiek mógł żyć. Są ludzie, którzy nie zaspokajają potrzeby seksualnej i żyją, często szczęśliwie. więcej »

Jest za długi. Rozmiar penisa

List ten można dedykować tym wszystkim mężczyznom, którzy cierpią z powodu kompleksu małego członka. Nieuzasadnionego kompleksu. W tej materii nie jest tak, że im dłuższy tym lepszy. więcej »

Wstydzę się wypożyczać filmy erotyczne

Niezdrowy stosunek do pornografii wynika często z negatywnych doświadczeń związanych z rozwojem psychoseksualnym wyniesionych z domu rodzinnego. więcej »

Biznes i erekcja. Aleksytymia

Aleksytymia, czyli zafiksowanie się na działalności zewnętrznej, zawodowej, bez odpoczynku, autorefleksji nad tym, co się z człowiekiem dzieje i dokąd zmierza - jest częstym objawem towarzyszącym karierom ludzi we współczesnej Polsce. więcej »

Seksualny mózg. Skrzywienie członka

Najbardziej przeszkadza to młodym chłopakom, którzy nie mają zbyt wiele doświadczeń seksualnych, a mają za to obniżone poczucie własnej wartości, niską samoocenę i wiele zahamowań, zwłaszcza w kontaktach z kobietami. więcej »

REKLAMA
Leczymy urazy sportowe