PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Pofantazjuj sobie

PORADNIK MEDYCZNY. SEKSUOLOG

Dr Wiesław Ślósarz, seksuolog

zdrowemiasto.pl / Gazeta Wrocławska, 19-20.8.2000, s.11 | dodane 19-07-2009

Dr Wiesław Ślósarz, seksuolog. Prywatny Gabinet Seksuologiczny we Wrocławiu
www.seksuolog.pl
 
Spośród osób, które mają fantazje seksualne podczas stosunku znaczny odsetek fantazjuje na temat warunków zewnętrznych współżycia, czyli po prostu myśli o tym, że robi to gdzie indziej niż robi w rzeczywistości.
Marzenia dobrze jest spełniać, a wakacje są znakomitym okresem do zamiany sypialni na łono natury. Seks w lesie, na plaży, czy w samochodzie sprawi, że kontakt seksualny będzie atrakcyjniejszy niż zwykle, a partner wyda nam się bardziej podniecający. Fakt, że można być na uprawianiu miłości przyłapanym jest przez wiele osób odbierany jako dodatkowy bodziec stymulujący. Wiele par mówi, że taki seks przypomina im młode lata, kiedy kochali się wtedy, kiedy matka wyszła po mleko do sklepu, czy koleżanka z akademika poszła zadzwonić z automatu na korytarzu. Powrót do tych emocji, które towarzyszyły kontaktom seksualnym na początku współżycia, wtedy, kiedy byliśmy młodzi jest najlepszym afrodyzjakiem.
Co w takim razie jest najgorsze? Myślenie, że jesteśmy za starzy na „takie rzeczy” albo, że tego, czy tamtego robić nie wypada.

Dr Wiesław Ślósarz, seksuolog, 19-07-2009, zdrowemiasto.pl / Gazeta Wrocławska, 19-20.8.2000, s.11

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe