Zumba Gold - trening idealny dla seniora!
Strona główna » Informator » Rozmaitości » Zumba Gold - trening idealny dla seniora!

Zumba Gold - trening idealny dla seniora!

INFORMATOR. Rozmaitości

ADV

zdrowemiasto.pl | dodane 08-07-2013

Fot. NCI
 
Zastanawiasz się nad kursem tańca specjalnie dla siebie? A słyszałeś o Zumbie? Zumba zdobywa coraz większą popularność na całym świecie. Choć wiele osób sądzi, że jej energetyczny klimat pasuje głównie młodym ludziom, my łamiemy te stereotypy. Zumba jest właśnie dla Ciebie!

Zumba to nietypowy taniec, łączący w sobie elementy tańców latynoamerykańskich z elementami aerobiku. Narodziła się bardzo spontanicznie i równie spontanicznie wkroczyła do klubów fitness i szkół tańca. Ponieważ jej podstawą jest improwizacja, tak naprawdę zabawa tańcem ma już fanów na całym świecie.

Obecnie także seniorzy mogą w tym tańcu znaleźć coś dla siebie. W wielu klubach organizuje się specjalne zajęcia zwane  Zumba Gold, przeznaczone dla grupy plus 50.

Łatwe do nauczenia kroki, rytmiczna muzyka latynoamerykańska, luźnie choreografie i duża dawka energii podczas zajęć gwarantują seniorom wspaniały trening, który nie tylko dodaje sił, ale przede wszystkim odejmuje lat!

To również samo zdrowie. Podczas 45 minutowego treningu każdy senior może poprzez niebanalne, a jednak proste kroki, przekonać się jak łatwo spalać kalorie i dbać o formę. Zumba wzmacnia i rozluźnia mięśnie, łagodzi bóle i napięcia mięśniowe, wzmacnia kręgosłup i dodaje wdzięku ruchom.

Dzięki Zumbie oraz optymalnie dostosowanej choreografii do możliwości tanecznych seniorów, każdy może stać się bardziej sprawny, aktywny, a przede wszystkim radosny, bo Zumba to sama radość i zabawa!

ADV, 08-07-2013, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe