Pakiet medyczny - prezent z głową!
Strona główna » Informator » Rozmaitości » Pakiet medyczny - prezent z głową!

Pakiet medyczny - prezent z głową!

INFORMATOR. Rozmaitości

W. Press

zdrowemiasto.pl | dodane 29-12-2015

Fot. zdrowemiasto.pl
 
Minęły właśnie Święta Bożego Narodzenia, podczas których, jak co roku, obdarowywaliśmy się prezentami. Z każdego prezentu należy się cieszyć, ale wielu z nas miało ten sam problem - co w prezencie pod choinkę naszym bliskim kupić w tym roku, aby i tym razem prezent był udany? W corocznym przedświątecznym zamęcie nie każdy znalazł czas, aby na spokojnie wybrać coś, co uraduje obdarowanego. Są jednak prezenty, którymi można obdarować naszych bliskich nie tylko pod choinkę. Zawsze jest powód, aby chcieć zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. Nowy Rok też jest doskonałą okazją, aby sprawić komuś bliskiemu wyjątkowy prezent.

Pakiet medyczny – prezent inny niż wszystkie!

Pakiet medyczny stanowi ciekawą alternatywę dla typowych upominków. Stwarza bowiem doskonałą możliwość kompleksowego zadbania o zdrowie osoby lub osób, którym go podarujemy. Programy takie proponowane są przede wszystkim przez prywatne placówki ochrony zdrowia i mogą być dedykowane zarówno dzieciom jak i dorosłym, bez względu na stan zdrowia. W ich ramach oferowane są różnego rodzaju specjalistyczne konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, laboratoryjne, niektóre zabiegi ambulatoryjne, ale także szczepienia ochronne czy zabiegi rehabilitacyjne. Poza ogólnymi pakietami związanymi z szeroko pojętą opieką medyczną dostępne są także programy kierowane do poszczególnych, konkretnych grup np. kobiet ciężarnych lub osób po 40 roku życia. Kobiety w ciąży mogą liczyć m.in. na prowadzenie ciąży, szereg niezbędnych badań laboratoryjnych, a także poród pod opieką lekarzy i pielęgniarek danej placówki. Dużą popularnością cieszą się ponadto pakiety wczesnej profilaktyki nowotworów (piersi, szyjki macicy i prostaty), a także pakiety szczepień dla niemowląt oraz dzieci.

zdpress11.jpg

Wygoda i oszczędność!

Wybrane pakiety medyczne zwykle występują w różnych wariantach cenowych, co przekłada się bezpośrednio na ilość usług medycznych jakie w jego ramach mogą być zrealizowane. Cena poszczególnych badań wykupionych w ramach pakietu jest zwykle niższa w porównaniu z opłatą za te same badania wykupione pojedynczo. Stanowi to dodatkową korzyść dla pacjenta, a ponadto nie wiążę się z koniecznością każdorazowego oczekiwania w kolejce. Czas oczekiwania na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu to zwykle 24h, a w przypadku lekarza specjalisty do kilku dni. Pacjent ma prawo wyboru dogodnego terminu wizyty, co nie zawsze jest możliwe w przypadku leczenia w ramach NFZ. Dodatkowe udogodnienie stanowi tutaj zazwyczaj możliwość rejestracji za pośrednictwem Internetu. Jeśli zależy ci na podarowaniu swoim najbliższym elastycznej i kompleksowej opieki medycznej, wówczas pakiet medyczny może stanowić idealny prezent pod choinkę.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Damian.pl

W. Press, 29-12-2015, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe