Czy w gazetkach promocyjnych rzeczywiście natkniemy się na prawdziwe promocje?
Strona główna » Informator » Rozmaitości » Czy w gazetkach promocyjnych rzeczywiście natkniem…

Czy w gazetkach promocyjnych rzeczywiście natkniemy się na prawdziwe promocje?

INFORMATOR. Rozmaitości

SnS

zdrowemiasto.pl | dodane 20-06-2022

Fot. ilustracyjna
 
Do wszelkich promocji podchodzimy w dzisiejszych czasach raczej ostrożnie. Obawiamy się wszystkiego, co jest szumnie nazywane promocją, wyczuwając w tym zabiegu jakiś sprzedażowy podstęp. Wielu z nas przynajmniej raz chwyciło promocyjny haczyki i poczuło się oszukanymi. Szczególnie nieuczciwych sprzedawców znajdziemy w internecie. Jakże częste podnoszenie cen przed planowaną promocyjną obniżką niewątpliwie jest oszustwem. Takie działanie nie powinno mieć miejsca. Na całe szczęście tego typu praktyki nie są stosowane przy produktach spożywczych. Czy zatem można promocjom zaufać?

Gazetki są uczciwe i wiarygodne?Jeśli poszukujemy prawdziwych promocji, a więc bez nieuczciwych zabiegów cenowych, powinniśmy zwrócić uwagę na oferty przedstawiane w gazetkach promocyjnych. Kiedyś gazetki promocyjne były wydawane tylko w sposób tradycyjny, a więc w wersji papierowej. Obecnie znajdziemy sporo gazetek dostępnych w internecie w formie elektronicznej. Do takich należy gazetka Polomarket.Takie ułatwienie dostępu do informacji, dotyczących aktualnych promocji, cieszy klientów. Gazetki online trafiają do liczniejszych odbiorców, osób zainteresowanych aktualną ofertą i promocjami.

W przypadku gazetek papierowych komunikacja ta miała wiele niedoskonałości. Główną wadą był ograniczony nakład. Dotarcie do klienta utrudniała także niezbyt sprawne rozpowszechnianie i sposób dostarczania materiałów reklamowych. Fakt "zaśmiecania" lokatorskich skrzynek pocztowych kolejnymi ulotkami wielu z nas po prostu irytował. Działania te często odnosiły skutek odwrotny - gazetki lądowały w koszu. Taka nachalność reklam nie musi bowiem gwarantować sprzedażowego sukcesu.

Karty lojalnościowe i karty stałego klientaJeśli chcemy zaoszczędzić na zakupach konkretnych produktów, powinniśmy skusić się na założenie w sklepach przez nas odwiedzanych karty lojalnościowej lub karty stałego klienta. Dzięki temu naprawdę możemy liczyć na dodatkowe korzyści i benefity. Wielu się o tym przekonało i ceni taki związek ze sprzedawcą. Lojalność jest nagradzana, bowiem gwarantuje utrzymanie sprzedaży na oczekiwanym poziomie.

sns21.jpg

W każdym sklepie wygląda to inaczej. U jednych możemy liczyć na rabaty dodatkowe, u innych na specjalne nagrody, a u jeszcze innych może to być nawet wymiana na voucher. Przy okazji robienia zakupów sklepie spożywczym możemy stać się posiadaczem nowego miksera, robota kuchennego lub suszarki do włosów. Prezent nawet niezbyt okazały zawsze cieszy, jakkolwiek może się trafić cośą naprawdę dla nas cennego.

Znane są akcje promocyjne jednego ze sklepów, w którym klienci zbierają naklejki na maskotki. Pomysł spotkał się u nich z bardzo dobrym przyjęciem. Każdy w tym sklepie robi zakupy, aby jego dziecko stało się posiadaczem kultowej maskotki. Bierzemy udział w pewnej strategii marketingowej, ale pozostaje także spora korzyść dla nas samych.

Lojalność jest w cenieNie bójmy się zakładać specjalnych kart, czy też ściągać aplikacji na telefon. Oczywiście róbmy to tak, aby było to dla nas bezpieczne. Korzystajmy z faktu, że sprzedawcy, chcąc nas do siebie przyciągnąć, zawsze oferują coś w zamian. Skoro możemy zaoszczędzić, dlaczego mielibyśmy im na to nie pozwolić?

Nie bójmy się także gazetek. Wszystkie promocje, które są w nich przedstawione są prawdziwe i śmiało możemy z nich skorzystać. Przy szalejącej inflacji cena ma znaczenie. Każdy z nas ma inną sytuację materialną, ale inflacja dotyka jednakowo wszystkich. Przeglądając gazetki promocyjne na pewno coś wypatrzymy, co cenowo nas zadowoli.

SnS, 20-06-2022, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe