Dni psychologii sportu we Wrocławiu
Strona główna » Informator » Edukacja » Dni psychologii sportu we Wrocławiu

Dni psychologii sportu we Wrocławiu

INFORMATOR. Edukacja

swps

zdrowemiasto.pl | dodane 29-05-2014

swps.edu.pl
 
Zdrowe relacje na linii trener-zawodnik są niezbędne do osiągnięcia dobrych wyników w sporcie. Od trenerów coraz częściej wymaga się kompetencji psychologa oraz umiejętności właściwego motywowania. Budowanie pozytywnej relacji z zawodnikiem, radzenie sobie ze stresem oraz inne aspekty pracy ze sportowcami zostaną przedstawione podczas 3-dniowych Dni Psychologii Sportu organizowanych przez studentów wrocławskiego wydziału SWPS. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 maja – 1 czerwca 2014 roku.

Podczas wykładów i warsztatów prowadzonych przez psychologów sportu, będzie można dowiedzieć się m. in. jakie są najważniejsze elementy pracy trenera-psychologa, jaką rolę pełnią w procesie szkolenia rodzice i jak zwiększać motywację. Prelekcje poprowadzą m.in. dr Ewa Moroch, która opowie o kobiecości w sporcie, dr Aleksandra Chybicka-Myszka, która przedstawi rolę psychologa w strukturze organizacji sportowej i jego form adaptacji oraz Ireneusz Trupkiewicz i Bartłomiej Latasiewicz, którzy pokażą jak korzystać z dobrodziejstw snu.

– Jakość relacji trener-zawodnik jest jednym z najważniejszych elementów treningu i jej wpływ na wyniki sportowców jest niezaprzeczalny – mówi organizatorka wydarzenia, Maria Bober.

Dni Psychologii Sportu są jedyną darmową konferencją z zakresu psychologii sportu w Polsce. Adresatami wykładów są nie tylko instruktorzy oraz zawodnicy, ale również studenci psychologii, wychowania fizycznego i wszyscy zainteresowani sportem.
– Konferencja to nie tylko doskonała okazja do poszerzenia wiedzy teoretycznej o sporcie, ale również możliwość zrozumienia wyjątkowych relacji w sztabie trenerskim – dodaje organizatorka.

Więcej informacji oraz program na www.swps.edu.pl w zakładce Wrocław.

swps, 29-05-2014, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe