Genetyka na zdrowie - odkryj moc swoich genów!
Strona główna » Informator » Ciekawostki » Genetyka na zdrowie - odkryj moc swoich genów!

Genetyka na zdrowie - odkryj moc swoich genów!

INFORMATOR. Ciekawostki

W. Press

zdrowemiasto.pl | dodane 22-07-2016


 
Anatomia organizmu do dziś potrafi zaskakiwać. Każdego roku przekonujemy się, jak wiele odkryć zaczyna wychodzić na światło dzienne. Jesteśmy żywym przykładem na to, że medycyna potrafi coraz więcej, a zależności zachodzące pomiędzy ludzkim organizmem, sportem i przyjmowanym pożywieniem mają ogromne znaczenie.

Na polskim rynku pojawiła się firma DF Medica Polska, która przyczyniła się do rozpowszechnienia badań genetycznych odnośnie diety, prawidłowego żywienia, jaki i profilaktyki chorób dietozależnych. Odwołania do dziedzin, takich jak nutrigenetyka i nutrigenomika, to fundament kolejno przeprowadzanych badań, jakie służą ochronie zdrowia. Międzynarodowi eksperci będący w zespole dążącym do jednego celu udowadniają, iż diety jest bardzo istotna nie tylko z punktu widzenia ogólnie pojętego zdrowia. Nasz codzienny jadłospis ma wpływ na minimalizowanie ryzyka chorób dietozależnych, jak i wspieranie leczenia. Do tego dochodzi kwestia kolokwialnie nazywając profilu genetycznego, od którego zależą reakcje pomiędzy składnikami odżywczymi zawartymi w pożywieniu, jakie zachodzą indywidualnie, w organizmie każdego z nas.

Genetyka a sport

Szczegółowe informacje, czym zajmuje się firma oraz, w jaki sposób genetyka i prowadzone badania mają wpływ na nas, nasze zdrowie, predyspozycje, możliwości czy też leczenia danych schorzeń, znajdziemy pod adresem witryny internetowej http://dfmedica.eu/. Możemy się tutaj dowiedzieć:
  • jakie relacje zachodzą między genetyką, a sportem,
  • czym jest lipidomika i Test Omega,
  • jakie znaczenie ma farmakogenetyka,
  • z czym się „je” nutrigenomika i nutrigenetyka.

Każdy z nas poszukuje nie tyle cudownego rozwiązania, co złotego środka. Produktu finalnego, który będzie łatwy do zastosowania w życiu codziennym, ale i dostosowany do naszych potrzeb, oczekiwań oraz możliwości. Mając na względzie w dużej mierze predyspozycje i stan naszego zdrowia. To genetyka w znacznej części uwarunkowuje powyższe, a łącząc tę wiedzę, z wiedzą specjalistów, ich zaangażowaniem i unikalnymi badaniami, można podejść kompleksowo do każdego pacjenta. Oferując mu indywidualnie dopasowane rozwiązanie, które przyniesie oczekiwane i pożądane korzyści. Pacjenci posiadają bardzo różne potrzeby zdrowotne, a to właśnie szeroki pakiet badań, jakie znajdziemy na stronie DF Medica, pozwala je określić, uwzględnić i finalnie zaspokoić.

W. Press, 22-07-2016, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe