Łuszczyca – leczenie sanatoryjne w Słonecznym Zdroju
Strona główna » Informator » Wypoczynek » Łuszczyca – leczenie sanatoryjne w Słonecznym Zdro…

Łuszczyca – leczenie sanatoryjne w Słonecznym Zdroju

INFORMATOR. Wypoczynek

W.Press

zdrowemiasto.pl | dodane 20-03-2017


 
Jak dotąd nie znaleziono skutecznego lekarstwa na łuszczycę. Na szczęście w złagodzeniu stanów chorobowych pomaga fizjoterapia. Leczenie sanatoryjne pozwala znacznie poprawić kondycję skóry. W naszym kraju funkcjonuje niewiele ośrodków wyspecjalizowanych w przeciwdziałaniu łuszczycy. Jednym z nich jest Słoneczny Zdrój – czterogwiazdkowy hotel położony w Busku-Zdroju.

Kompleksowe leczenie zwiększa szanse na sukces

Łuszczyca to nie wyrok. Odpowiednie leczenie i fizjoterapia pomagają znacznie poprawić kondycję naskórka. Zabiegi fizjoterapeutyczne mają na celu usunięcie łuski oraz nawilżenie skóry, która może zacząć się prawidłowo regenerować. W Słonecznym Zdroju chorzy poddawani są szeregowi zabiegów, pozwalających usunąć łuskę. Należą do nich przede wszystkim kąpiele w wodach siarczkowych, które znane są ze swoich właściwości regeneracyjnych – sprzyjają one wzrostowi stężenia w organizmie glutationu, odpowiedzialnego za zoptymalizowanie procesu namnażania i obumierania komórek. Dodatkowo pacjenci zażywają naświetlań promieniami UV oraz korzystają z fonofrezy. Ich skóra przez cały czas jest odpowiednio nawilżana za pomocą specjalnego serum z wodami siarczkowymi. Nad przebiegiem kuracji czuwa lekarz, który dostosowuje liczbę oraz rodzaj zabiegów do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wielu chorych na łuszczycę zauważa wyraźną poprawę stanu skóry już po tygodniowym, kompleksowym leczeniu.

Leczenie sanatoryjne w Słonecznym Zdroju – Pakiet Dermatologiczny

Osoby decydujące się na leczenie łuszczycy w Słonecznym Zdroju mogą korzystać ze specjalnego Pakietu Dermatologicznego. Jest to usługa, która obejmuje 6-dniowy pobyt w hotelu, zabiegi lecznicze oraz konsultacje z dr. Dudą – cenionym specjalistą w zakresie sanatoryjnego leczenia łuszczycy, twórcy naturalnych kosmetyków siarczkowych rekomendowanych chorym. Kuracja rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej, podczas której opracowywany jest plan leczenia oraz dobierana jest odpowiednia dieta. Wszystkie posiłki, zgodne z opracowanym menu, serwowane są w doskonałej, hotelowej restauracji Ponidzie. Kuracja w Słonecznym Zdroju to szansa na złagodzenie łuszczycy i okazja do prawdziwego wypoczynku.

Więcej informacji o sposobach leczenia łuszczycy w Słonecznym Zdroju na stronie: http://www.slonecznyzdroj.pl/leczenie-luszczycy

W.Press, 20-03-2017, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe