Instyt Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Rozwinąć skrzydła - otwarte wykłady o wyzwaniach wczesnej dorosłości. Instytut Psychologii zaprasza!
Strona główna » Informator » Spotkania » Wrocław. Rozwinąć skrzydła - otwarte wykłady o wyz…

Wrocław. Rozwinąć skrzydła - otwarte wykłady o wyzwaniach wczesnej dorosłości. Instytut Psychologii zaprasza!

INFORMATOR. Spotkania

Patrycja Stępień

zdrowemiasto.pl | dodane 20-11-2013

www.pkip.psychologia.uni.wroc.pl
 
W czwartek 28 listopada 2013 r. między godz. 9.00 a 16.30 w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się cykl otwartych wykładów poświęconych stawaniu się dorosłym we współczesnym świecie. Pracownicy naukowi, terapeuci oraz studenci psychologii podejmą tematy związane z opuszczaniem rodzinnego domu, tworzeniem bliskich relacji i związków, odnajdywaniem się na rynku pracy oraz wewnętrznymi wyznacznikami osiągania dorosłości.

Wykłady są skierowane przede wszystkim do młodych osób dorosłych. Spotkanie będzie wstępem do cyklu warsztatów o zbliżonej tematyce, które odbywać się będą w Instytucie Psychologii już w grudniu. Wydarzenie organizuje Pracownia Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego pod patronatem wrocławskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracownia Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego działa od 4 lat przy Instytucie Psychologii UWr, prowadząc przede wszystkim konsultacje psychologiczne i warsztaty dla studentów. - Z naszych doświadczeń wynika, że proces wchodzenia w dorosłość w takich obszarach jak określanie samego siebie, nawiązywanie relacji i tworzenie związków, kończenie formalnej edukacji oraz szukanie i podejmowania pierwszej pracy, a także odchodzenie z domu rodzinnego dla wielu młodych osób stanowi nie tylko duże wyzwanie, ale i jest źródłem obciążeń i trudności osobistych - mówi Patrycja Stępień. - W odpowiedzi na te spostrzeżenia powstał pomysł dnia otwartych wykładów, dzięki którym uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę i świadomość w opisanych aspektach. Pracownicy naukowi, terapeuci oraz studenci psychologii postarają się w przystępny sposób przekazać odbiorcom swoją wiedzę i doświadczenia, które mogą być użyteczne w osobistym rozwoju i życiu codziennym osoby rozpoczynającej dorosłe życie - dodaje

grafika_wroclaw.gif

Więcej informacji na stronie: www.pkip.psychologia.uni.wroc.pl

Patrycja Stępień, 20-11-2013, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe