Invest Komfort wspiera pomorskie szpitale w walce z epidemią
Strona główna » Informator » Kraj » Invest Komfort wspiera pomorskie szpitale w walce …

Invest Komfort wspiera pomorskie szpitale w walce z epidemią

INFORMATOR. Kraj

Nadia Łanowska

zdrowemiasto.pl | dodane 30-03-2020

Fot. zdrowemiasto.pl
 
Trójmiejski deweloper zakupił dla lokalnych szpitali 10 tysięcy maseczek i 5 respiratorów. To w tej chwili najpotrzebniejsze rzeczy, od których zależy ratowanie zdrowia i życia.
 
Zarząd Invest Komfort podjął decyzję o przeznaczeniu funduszy na pomoc w wyposażeniu pomorskich szpitali i przystąpił do inicjatywy zakupu maseczek koordynowanej przez departament zdrowia Urzędu Marszałkowskiego we współpracy z Business Centre Club. Deweloper zaangażował się również w szlachetną akcję #Dzielmy się dobrem Portu Gdynia, w ramach której zakupił 2 respiratory, które pomogą ratować życie chorych. W ramach własnej inicjatywy dokupił dodatkowe 3 urządzenia dla szpitali oraz 3 500 maseczek dla swoich pracowników. Przeznaczył już łącznie ponad 200 tysięcy złotych za walkę z koronawirusem.

- Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania lekarzy i personelu medycznego w walce z COVID-19. Zakupiony przez nas sprzęt to w tej chwili rzeczy najpotrzebniejsze, od których zależy ratowanie zdrowia i życia. Jesteśmy silnie związani z Trójmiastem i chcemy nie tylko kształtować przestrzeń naszego regionu, ale również aktywnie wspierać lokalną społeczność, aby nasze życie było lepsze i bardziej bezpieczne. To część naszej misji  - mówi Mieczysław Ciomek, prezes Invest Komfort.

Invest Komfort na bieżąco śledzi sytuację i jest otwarty na dalsze niesienie pomocy. Zachęca również wszystkie firmy do włączania się do akcji Business Centre Club i Portu Gdynia.

 - Wierzę, że potrafimy przezwyciężyć trudności dzięki wzajemnemu wsparciu. Jako społeczność powinniśmy się teraz jednoczyć i wzajemnie pomagać, bez względu na podziały. Dlatego zachęcam moje koleżanki i kolegów - przedsiębiorców do zaangażowania się w walkę z epidemią. Słowo solidarność znów staje się ważne i nabiera zupełnie innego znaczenia
– dodaje prezes Invest Komfort.
 

Nadia Łanowska, 30-03-2020, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
kardiolog Bydgoszcz
chirurg naczyniowy
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Chirurg naczyniowy Gdynia
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe