Szybkowary - sposób na zdrowe gotowanie
Strona główna » Poczekalnia » Kuchnia » Szybkowary - sposób na zdrowe gotowanie

Szybkowary - sposób na zdrowe gotowanie

POCZEKALNIA. Kuchnia

ADV

zdrowemiasto.pl | dodane 14-06-2013
Szybkowary to kolejne po parowarach funkcjonalne urządzenie pozwalające na przygotowywanie zdrowych posiłków. Na pierwszy rzut oka można je zaklasyfikować jako zwykłe garnki, ale to zdecydowanie ich innowacyjna wersja, w której główną rolę odgrywa wysokie ciśnienie.

Inaczej mówiąc, szybkowary to bardzo szczelnie zamknięte garnki, w których gotowanie odbywa się w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem. Taki sposób obróbki cieplnej zdecydowanie wpływa na skrócenie czasu przygotowywania potrawy, a co za tym idzie ocalenie większej ilości witamin i składników mineralnych, a nawet koloru samej potrawy.

Wśród internautów poszukujących szybkowaru w serwisie Skąpiec.pl największą popularnością cieszył się nowoczesny model Tefal Secure P25007. Na drugim miejscu znalazł się szybkowar ciśnieniowy Sapir z dwoma poziomami ciśnienia, które można kontrolować dzięki specjalnie przystosowanej do tego pokrywie. Pierwszą trójkę zestawienia najpopularniejszych szybkowarów zamyka model Fagor Future 6, który cechuje pionowe ujście pary bezpośrednio do okapu kuchennego oraz dno z aluminiowym wkładem, dzięki któremu ciepło rozprowadzane jest znacznie szybciej.

Najpopularniejsze modele szybkowarów wg Skąpiec.pl

  1. Tefal Secure P25007 – cena od 225 zł

  2. Szybkowar ciśnieniowy Sapir – cena od 218 zł

  3. Fagor Future 6 – cena od 235 zł

  4. Berghoff Auriga – cena od 159 zł

  5. Tefal Clipso One – cena od 467 zł

ADV, 14-06-2013, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe