Nowa autorska książka mistrza wywierania wpływu
Strona główna » Poczekalnia » Książki » Nowa autorska książka mistrza wywierania wpływu

Nowa autorska książka mistrza wywierania wpływu

POCZEKALNIA. Ksiażki

GWP

zdrowemiasto.plzdrowemiasto.pl | dodane 10-11-2016

PRE-SWAZJA Jak w pełni wykorzystać techniki wpływu społecznego
 
Otwórz drzwi perswazji
  • Przygotuj odbiorcę na swój komunikat
  • Ukierunkuj uwagę i zatrzymaj ją na dłużej
  • Podejmij trafne oddziaływania w odpowiednim momencie
  • Poznaj siłę PRESWAZJI!

Robert Cialdini, niekwestionowany autorytet w zakresie wywierania wpływu, w swojej najnowszej książce przekonuje, że liczy się nie tylko, CO i JAK komunikujemy, lecz także KIEDY to robimy. Skupia się na sztuce preswazji, czyli procesie pozyskiwania uwagi i pozytywnego nastawienia odbiorców do przekazu, zanim jeszcze się z tym przekazem zetkną. Tłumaczy, jak rozpoznać, kontrolować i kreować uprzywilejowane momenty a także zdradza nową, siódmą regułę wywierania wpływu, tłumacząc moc jej oddziaływania.


Intuicyjnie zdajemy sobie sprawę z roli preswazji – każdy z nas nieraz czekał na właściwy moment wpływania na innych (choćby dobry humor rozmówcy czy pojawienie się zobowiązania do wzajemności), bądź też starał się taki moment stworzyć. Cialdini pokazuje, że takich „przedperswazyjnych” czynników jest wiele, i wyjaśnia, dlaczego one działają.
Prof. dr hab. Bogdan Wojciszke

Lekkie pióro, mnóstwo odwołań do realnego życia, liczne anegdoty – wszystko to sprawia, że nie sposób oderwać się od lektury. Jednocześnie jest to literatura oparta na faktach, odwołująca się do dobrze udokumentowanych wyników psychologicznych eksperymentów. Jest to więc książka zarazem lekka i mądra. A o lepsze połączenie nadzwyczaj trudno!
Prof. dr hab. Dariusz Doliński

Dlaczego niektórzy liderzy, przedstawiciele handlowi, trenerzy, negocjatorzy i mediatorzy są nadzwyczaj skuteczni w wywieraniu wpływu czy pomaganiu w zmianie, podczas gdy inni pozostają mierni? Przecież wiedza o prawach perswazji, modelach sprzedaży i komunikacji jest ogólnie dostępna – w literaturze, na szkoleniach, w sieci. Profesor Cialdini znalazł ­– i przedstawił na stronach tej niezwykłej książki – odpowiedź na to pytanie. Liczy się nie tylko, CO i JAK lider komunikuje, lecz także KIEDY to robi. Jak przygotowuje grunt i jak sam się nastawia, by trafić na właściwy moment, kiedy serca i umysły ludzi są gotowe „powiedzieć TAK”.
Jacek Santorski
Akademia Psychologii Przywództwa

Profesor Robert Cialdini – najczęściej cytowany współczesny psycholog społeczny, specjalista w dziedzinie wywierania wpływu i perswazji. Ponad trzydzieści lat badań nad tymi zagadnieniami przyniosło mu międzynarodową sławę eksperta z zakresu technik perswazji, zasad współpracy oraz narzędzi negocjacji. Jest autorem bestsellera „Wywieranie wpływu na ludzi.  Teoria i praktyka”. Otrzymał tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu SWPS.


PRE-SWAZJA Jak w pełni wykorzystać techniki wpływu społecznego
Autor: Robert Cialdini
Rok wydania: 2016
ISBN: 978-83-7489-676-4
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne / GWP

GWP, 10-11-2016, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe