Tabletki na potencję – dwie strony medalu
Strona główna » Poczekalnia » Mężczyzna » Tabletki na potencję – dwie strony medalu

Tabletki na potencję – dwie strony medalu

POCZEKALNIA. Mężczyzna

W.Press

zdrowemiasto.pl | dodane 06-10-2017

Fot. Photos8.com
 
Na problem z potencją skarży się coraz większy odsetek społeczeństwa. Szacuje się, że wśród mężczyzn po 50. roku życia zaburzenia erekcji mogą dotyczyć około 40% populacji. Powszechną metodą leczenia są tabletki na potencję w postaci leków lub suplementów. Czy jest to skuteczna metoda? Jakie jest różnica w działaniu suplementów oraz leków?

Leczenie farmakologiczne
 
Leczenie farmakologiczne powinno odbywać się jedynie pod kontrolą lekarską. Prowadzenie leczenia na własną rękę lekami z niepewnego źródła może być niebezpieczne dla zdrowia. Podstawą do dobrania leku jest wykonanie badań oraz ustalenie źródła problemu. Zaletą leków jest ich wysoka skuteczność, znacznie przewyższająca suplementy dostępne bez recepty. Stosowanie leków można połączyć z terapią hormonalną lub stosowaniem aparatów próżniowych. Nigdy jednak nie należy stosować dwóch lub kilku leków jednocześnie.

Druga strona medalu
 
Leki pomimo skuteczności mają również swoje wady. Silnie ingerują na gospodarkę organizmu przez co mogą wywoływać szereg skutków ubocznych (poinformuje Cię o tym Twój lekarz), z którymi należy się liczyć. Kolejną wadą jest brak gwarancji leczenia oraz przeciwwskazania przy jednoczesnym występowaniu niektórych chorób. Przykładowo nie zaleca się stosowania słynnej niebieskiej tabletki po przebytym zawale serca, niewydolnością nerek czy serca.

tabletkinapotencje.jpg

Ziołowe tabletki na potencję
 
Kiedy nie chcemy lub, z uwagi na inne choroby, nie możemy stosować leczenia farmakologicznego, warto rozważyć stosowanie suplementów. Ich celem jest uzupełnienie niedoboru potrzebnych składników. Logicznie rozumując, jeśli organizm będzie miał wszystko czego potrzebuje, będziemy mogli cieszyć się pełnią sił witalnych. Tabletki takie są skuteczne, jednak na efekty trzeba poczekać znacznie dłużej niż w przypadku leków. Zaburzenia erekcji nie pojawiają się z dnia na dzień i tak samo nie można ich z dnia na dzień pokonać. Pomimo tego warto dołożyć wszelkich sił i zwalczyć problem bez użycia leków. Dobre  suplementy nie powodują skutków ubocznych (sprawdź ranking tabletek na WiecejMeskosci.pl), a więc można je bezpiecznie stosować, co stanowi ich przewagę nad lekami.

Lepiej zapobiegać niż leczyć
 
Powiedzenie, z którym trudno się nie zgodzić. Zaburzenia erekcji mogą być spowodowane przez różne czynniki. Często przyczyną jest nieodpowiedni tryb życia. Nieregularne, małowartościowe posiłki, stres, siedzący tryb życia to tylko kilka z nich. Wpływa to na zdrowie całego organizmu, powodując szereg chorób (min. cukrzyca oraz miażdżyca) , przyczyniając się kolejno do powstawania zaburzeń wzwodu. Aby cieszyć się udanym życiem seksualnym staraj się regularnie uprawiać sport, zdrowo odżywiać oraz unikać używek.

W.Press, 06-10-2017, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe