Permen King – sprawdzony sposób na męskie problemy
Strona główna » Poczekalnia » Mężczyzna » Permen King – sprawdzony sposób na męskie problemy…

Permen King – sprawdzony sposób na męskie problemy

POCZEKALNIA. Mężczyzna

W. Press

zdrowemiasto.pl | dodane 27-07-2016


 
Wydawałoby się, że problemy z erekcją posiadają jedynie starsi panowie, u których obniżona jest produkcja testosteronu. Jednakże okazuje się, że różnego typu zaburzenia sprawności seksualnej dotykają coraz młodszych mężczyzn. Jak pokazują statystyki w Polsce, problemy z osiągnięciem erekcji ma około 1,5 miliona mężczyzn powyżej 35. roku życia. Siedzący tryb życia, nieregularna dieta i nadmiar obowiązków przyczyniają się do obniżenia sprawności seksualnej. Aby skutecznie zaradzić takim problemom, warto sięgać, bo bezpieczne i sprawdzone suplementy diety takie, jak Permen King.

Składniki roślinne

Permen King to kompozycja trzech składników roślinnych: buzdyganka naziemnego, żeń-szenia oraz żurawiny wielkoowocowej.

Buzdyganek naziemny zawiera saponiny, które stymulują produkcję testosteronu. Ekstrakty tej rośliny wspomagają uwalnianie tlenku azotu, a co za tym idzie, stymulują układ krwionośny. Dokrwienie ciał jamistych prącia jest mechanizmem powstawania wzwodu. Naukowcy podkreślają również, że buzdyganek naziemny przyczynia się także do poprawy wytrysku i ilości nasienia oraz do zwiększania liczby, żywotności i ruchliwości plemników.

Żeń-szeń jest doskonale znany ze swoich właściwości pobudzających i wzmacniających. Roślina ta zawiera wiele składników mineralnych oraz witamin, a obecne w ginsenozydy mają szczególne znaczenie dla potencji mężczyzn. Ich działanie polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych i rozluźnieniu mięśni, co w efekcie ułatwia erekcję. Badania pokazały również, że żeń-szeń wspomaga syntezę testosteronu.

Żurawina wielkoowocowa jest bogata w witaminę C, B1 i B2, a także błonnik i sole mineralne, między innymi: miedzi, magnezu, cynku i manganu. Żurawina jest też doskonałym źródłem kwasów organicznych, takich jak: kwas jabłkowy, chinowy, cytrynowy i benzoesowy. Warto podkreślić fakt, że żurawina jest bogata w proantocyjanidy – związki, które posiadają doskonałe właściwości ograniczające rozwój bakterii w drogach moczowych. Działanie antybakteryjne oraz odżywiające żurawiny wpływa pozytywnie na poprawę potencji i sprawność seksualną.

L-arginina

L-arginina jest aminokwasem endogennym, oznacza to, że organizm człowieka potrafi go samodzielnie syntezować. L-arginina przede wszystkim ma znaczenie dla zwiększania produkcji tlenku azotu, który ma bardzo duże znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego. Tlenek azotu zmniejsza napięcie ściany naczyń krwionośnych, przez co poprawia przepływ krwi w organizmie, a w efekcie stopień utlenienia tkanek. Efekt ten zachodzi także w obrębie narządów płciowych i pozwala uzyskać wzwód. Dodatkowo L-arginina przyczynia się do wzrostu produkcji spermy oraz ruchliwości plemników. Zaburzenie syntezy argininy w organizmie skutkuje problemami z erekcją, dlatego tez suplementacja tym aminokwasem przyczynia się do poprawy czynności seksualnych.

Stres, szybki tryb życia czy nieregularna dieta mogą przyczyniać się do obniżenia sprawności seksualnej. W takich przypadkach warto sięgać po produkty naturalne, oparte na składnikach roślinnych o udokumentowanej skuteczności. Preparaty roślinne są przede wszystkim skuteczne, ale również posiadają znacznie mniej efektów ubocznych i można je stosować z innymi lekami. Codzienna, regularna suplementacja poprawia erekcję, jakość nasienia, a co za tym idzie wpływa pozytywnie na życie seksualne.

 


W. Press, 27-07-2016, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe