PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Mała pomoc w sypialni - tabletka z sildenafilem!

Choć mężczyźni niechętnie przyznają się do problemów w sypialni i kreują się na „bogów seksu”, coraz częściej zdarza się, że ich życie erotyczne nie wygląda tak, jakby tego oczekiwali, a przede wszystkim tak, jak oczekiwałyby tego ich partnerki! Jeśli taka sytuacja przydarzyła się i Wam, zamiast się na nią godzić, wypróbujcie lek na erekcję... więcej »

Pielęgnacja twarzy według mężczyzn

Jeszcze do niedawna pielęgnacja w przypadku mężczyzn ograniczała się do wzięcia prysznica i umycia twarzy mydłem. Obecnie jednak, coraz więcej panów zwraca na to większą uwagę i stosuje kosmetyki stworzone z myślą o potrzebach swojej skóry. Oto kilka przydatnych porad na ten temat. więcej »

Permen King – sprawdzony sposób na męskie problemy

Wydawałoby się, że problemy z erekcją posiadają jedynie starsi panowie, u których obniżona jest produkcja testosteronu. Jednakże okazuje się, że różnego typu zaburzenia sprawności seksualnej dotykają coraz młodszych mężczyzn. Jak pokazują statystyki w Polsce, problemy z osiągnięciem erekcji ma około 1,5 miliona mężczyzn powyżej 35. roku życia. Siedzący tryb życia, nieregularna dieta i nadmiar obowiązków przyczyniają się do obniżenia sprawności seksualnej... więcej »

Męskie afrodyzjaki - czy to działa?

Odzyskasz potężną erekcję, będziesz zawsze gotowy do akcji, długi efekt pionu – to obietnice producentów suplementów diety na potencję. Tymczasem, specjaliści ostrzegają: ich zażywanie może okazać się nieskuteczne i niebezpieczne. więcej »

Skuteczne sposoby wsparcia wątroby

Wątroba to dość wrażliwy organ, który dość szybko poddaje się czynnikom toksycznym wprowadzanym do organizmu wraz ze spożywanym pokarmem. Dostające się do krwi toksyny uszkadzają jej komórki i wpływają negatywnie na pełnione przez nią funkcje. Dlatego warto wiedzieć, jak wesprzeć wątrobę, by sprawnie działała. Oto kilka najskuteczniejszych metod. więcej »

Najczęstsze nowotwory występujące u mężczyzn

Nowotwory wciąż są chorobami, na które w późnym stadium nie ma lekarstwa - i to w dużej mierze sprawia, że profilaktyka odgrywa tak istotną rolę. Niestety, ilość przypadków śmiertelnych w przypadku nowotworów wykrytych u mężczyzn nadal jest spora, jednakże już teraz, w oparciu o statystyki, da się określić, z którymi nowotworami mężczyźni mają do czynienia najczęściej. więcej »

Zyskaj pełna kontrolę nad wytryskiem

Przedwczesny wytrysk jest wstydliwą i odbierającą radość z seksu przypadłością, która dotyka coraz większą liczbę mężczyzn. Czy istnieją sposoby na pokonanie tej dolegliwości? Dlaczego przedwczesny wytrysk stał się powszechnym zaburzeniem funkcji seksualnych u mężczyzn w każdym wieku? więcej »

Jak rozpoznać uzależnienie od alkoholu?

Alkoholizm, choroba alkoholowa, zespół uzależnienia od alkoholu bądź uzależnienie od alkoholu - kilka określeń odnoszących się do następstw nadmiernego spożywania alkoholu. Jak każda inna choroba również i uzależnienie od alkoholu ma konkretne objawy. Jak rozpoznać uzależnienie od alkoholu u siebie lub bliskich? więcej »

Schudnij zanim spłodzisz córkę!

Jeżeli jesteś otyły i planujesz spłodzić potomka, powinieneś zrzucić zbędne kilogramy, gdyż w przeciwnym razie twoje dzieci i wnuki odziedziczą zbyt duży obwód talii, a także zaburzenia metaboliczne! Badania laboratoryjne przeprowadzone na myszach pozwoliły naukowcom udowodnić, że otyli potencjalni ojcowie, nawet ci, którzy nie mają oznak cukrzycy, przekazują negatywne cechy głównie córkom, choć synowie także są zagrożeni. więcej »

Kac znika wraz z wiekiem?

Badanie zrealizowane przez University of Keele w Anglii udowadnia, że objawy "syndromu dnia następnego" są o wiele mniej dokuczliwe u ludzi w wieku 60 lat niż u osób młodszych. Pracami, przeprowadzonymi nad Duńczykami, kierował Richard Stephens. więcej »

Co może zrobić mężczyzna z dysfunkcją erekcji spowodowaną złą dietą?

Otyłość to coraz większa plaga nie tylko w USA, ale na całym świecie. Jedną z prawdopodobnych przyczyn takiego stanu rzeczy jest duża popularność tzw. diety zachodniej, na którą składają się ogromne ilości tłuszczów nasyconych, kwasów tłuszczowych wielonienasyconych omega 6 oraz cukier. więcej »

Dlaczego kobiety wolą zabawnych mężczyzn?

Od dawna wiadomo, że poczucie humoru jest silnym afrodyzjakiem, potwierdza to też nowe badanie opublikowane w Social Neuroscience: mózg kobiety bardziej niż mózg męski reaguje na humor! Naukowcy amerykańscy z Stanford School of Medicine przeprowadzili doświadczenie na... więcej »

Kobiece triki, czyli jak zaciągnąć mężczyznę do lekarza?

26,4% mężczyzn w wieku min. 40 lat najchętniej zdecydowałoby się wykonać badania profilaktyczne w kierunku raka prostaty za namową żony lub partnerki – wynika z badania przeprowadzonego w ramach kampanii „Prostata na lata”. „Namówiłam swojego męża Macieja do zrobienia sobie podstawowego badania PSA z krwi. Przekonałam go używając kilku prostych argumentów. – mówi Joanna Damięcka, żona Macieja Damięckiego. Wśród możliwych odpowiedzi koledzy i przyjaciele zyskali tylko 4,1%, plasując się za ekspertami medycznymi oraz dziećmi. więcej »

Choroba Parkinsona dotyczy również młodych ludzi

Chociaż od opisania choroby Parkinsona minęły już prawie dwa wieki, to do dzisiaj nie są znane jej przyczyny. Rozważa się udział czynników genetycznych, wpływ toksyn środowiskowych, stres oksydacyjny i czynniki zapalne. Choroba zazwyczaj ujawnia się pomiędzy 40 a 60 rokiem życia i chorują na nią częściej mężczyźni niż kobiety. Jednak lekarze coraz częściej diagnozują chorobę Parkinsona u osób, które są znacznie młodsze... więcej »

Śpij i daj spać innym!

Stałe zmęczenie, uczucie niewyspania nawet po kilkugodzinnym spoczynku czy drzemki w ciągu dnia – tym może zakończyć się z pozoru niewinne chrapanie. Choć często bywa obiektem żartów, nie wolno lekceważyć tej dolegliwości, szczególnie w przypadku towarzyszących jej ryzykownych dla zdrowia bezdechów. Jak z nią walczyć? więcej »

REKLAMA
Leczymy urazy sportowe