Książki. W cudzym domu
Strona główna » Poczekalnia » Książki » W cudzym domu

W cudzym domu

POCZEKALNIA. Książki

Agata Falkiewicz

rebis.com.pl | dodane 06-02-2013

W cudzym domu
 
Z pozoru spokojny polski XIX-wieczny dworek, za którym kryją się miłości, spiski, zdrady i romanse. Ta błyskotliwa opowieść wciągnęła mnie bez reszty. Sonia Bohosiewicz

Koniec XIX wieku. Rosjanin, Francuzka i Prusak. Ich losy przetną się w Warszawie. Spotkają tu nowych przyjaciół, ale także wrogów. Rzeczywistość nie raz ich zaskoczy, a za spokojem polskiego dworku  kryć się będą miłości, spiski i zdrady…

Doskonała kombinacja romansu z powieścią historyczną, sensacyjną i obyczajową. Lata osiemdziesiąte XIX wieku. Los rzuca Joachima von Eistettena, Louise de Sokolowski i Dmitrija Szuszkina do Warszawy. Każde z nich chce tu rozpocząć nowe życie. Tymczasem Joachim na skutek donosu zostaje osadzony w Cytadeli. Grozi mu szubienica, a w najlepszym razie wywózka na Sybir. Śledztwo prowadzi bowiem specjalny wysłannik carski, radca Szuszkin, który nienawidzi wszystkiego co polskie. Do czasu...

W powieści przemierzamy setki kilometrów: Paryż, Berlin, Gdańsk, Warszawa, miasta carskiej Rosji. Spiski, konspiracja i namiętności - wszystko to ukazane na bardzo dobrze udokumentowanym tle historycznym.

Bohaterowie ze swoimi problemami z tożsamością nabierają współczesnego wymiaru, a ich fascynujące przeżycia i perypetie miłosne trzymają w napięciu.

Książka również dostępna w wersji e-book!

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności - czytelników i swojej - pisze powieści (nie tylko dla kobiet).

Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze, Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska oraz Przyszły niedokonany.

Polecam wywiady z autorką dotyczące jej najnowszej powieści zamieszczone na youtubie. 11 lutego fragmentów książki czytanych przez Sonię Bohosiewcz będzie można posłuchać w radiowej Jedynce, chwilę później również obejrzeć je w internecie. W ramach kampanii w niedługim czasie pojawi się też trailer książki.

* * *

Od wczoraj książka dostępna w sprzedaży. Kliknij na link wydawcy umieszczony poniżej.

W cudzym domu
Autor: Hanna Cygler
Seria: Polska literatura współczesna
image003.jpgWydanie: 1 (2013)
Liczba stron: 336
Format: 128x197
Oprawa: broszura szyta ze skrzydełkami
Wydawnictwo: REBIS
ISBN: 978-83-7510-964-1

Agata Falkiewicz, 06-02-2013, rebis.com.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe