NANO - nowa powieść mistrza thrillera medycznego Robina Cooka
Strona główna » Poczekalnia » Książki » NANO - nowa powieść mistrza thrillera medycznego R…

NANO - nowa powieść mistrza thrillera medycznego Robina Cooka

POCZEKALNIA. Książki

Agata Falkiewicz

naukawpolsce.plnaukawpolsce.pl | dodane 18-04-2013

Autor: Robin Cook
 
Wszystkich miłośników thrillerów medycznych z przyjemnością informujemy, że dziś trafi do księgarń nowa książka mistrza thrillera medycznego Robina Cooka pt. Nano. Czołowy autor listy bestsellerów New York Times'a  i twórca trzydziestu światowych hitów tym razem przedstawia nam kontynuację Polisy śmierci.

Pia Grazdani, piękna studentka medycyny z Polisy śmierci, postanawia wyjechać z Nowego Jorku, by zapomnieć o traumatycznych wydarzeniach. Skuszona możliwościami, jakie przed medycyną otwiera szybko rozwijająca się nanotechnologia, Pia zatrudnia się w Nano, szczodrze finansowanym i ściśle strzeżonym instytucie nanotechnologicznym położonym u podnóża Gór Skalistych. Ośrodek okazuje się jednak miejscem pełnym sekretów. Szef ostrzega Pię, by nie interesowała się innymi badaniami prowadzonymi w Nano ani źródłem niewyczerpanego kapitału, który je finansuje. Pewnego dnia kobieta znajduje na ścieżce do joggingu jednego z pracowników z objawami udaru. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że firma jest makabrycznym poligonem doświadczalnym...

Robin Cook jest autorem trzydziestu thrillerów medycznych i twórcą popularności tego gatunku. Dzieli czas między Florydę i New Hampshire. Ostatnie bestsellery, które wyszły spod jego pióra, to Ciało obce, Interwencja, Niebezpieczna gra i Polisa śmierci.

* * *

Nano
Autor: Robin Cook
Przekład: Aleksandra Górska
image003.jpgOprawa: broszurowa klejona
WYDANIE: 1 (2013)
LICZBA STRON: 472
FORMAT: 128x197
ISBN 978-83-7510-976-4
Wydawnictwo: REBIS

Agata Falkiewicz, 18-04-2013, naukawpolsce.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe