Książki. POZYTYWNA PSYCHOLOGIA PORAŻKI Jak z cytryn zrobić lemoniadę
Strona główna » Poczekalnia » Książki » Pozytywna psychologia porażki. Jak z cytryn zrobić…

Pozytywna psychologia porażki. Jak z cytryn zrobić lemoniadę

POCZEKALNIA. Książki

GWP

zdrowemiasto.pl | dodane 05-10-2012

POZYTYWNA PSYCHOLOGIA PORAŻKI Jak z cytryn zrobić lemoniadę
 
Dowiedz się, co FORTUNA myśli O PORAŻCE! Czy potrafisz traktować porażkę jako naturalny etap na drodze do doskonałości? Czy wiesz, jak konfrontować się z niepowodzeniem? Czy zastanawiasz się, jak nauczyć dziecko radzić sobie z porażką? Czy wiesz, czego możesz się nauczyć dzięki porażce?

Porażki wytrącają nas z życiowej równowagi, wzbudzają trudne emocje i blokują dalszą aktywność. Czy zawsze musi tak być? Autor niniejszej książki przekonuje nas, że porażka to doskonała informacja zwrotna, umożliwiająca zweryfikowanie celów życiowych i sposobów ich realizacji, a także jakości relacji z bliskimi osobami, od których oczekujemy wsparcia. Nie należy więc traktować jej negatywnie, gdyż jest niezastąpionym elementem doskonalenia siebie, kształtowania pokory i poczucia własnej wartości. Porażka pobudza nas do refleksji nad własnym życiem, dzięki czemu może ono stać się przyjemniejsze, bardziej zaangażowane i przepełnione sensem.

Paweł Fortuna – doktor psychologii, doświadczony trener i coach. Wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego i w Instytucie Psychologii KUL JPII. Ma szerokie zainteresowania poznawcze: komunikacja perswazyjna i obrona przed manipulacją, edukacja medialna, wyobraźnia, przywództwo czy psychologia zachowań konsumenckich. Kieruje firmą doradczo-szkoleniową Fortuna & Fortuna, jest współtwórcą Szkoły Trenerów Biznesu w Lublinie oraz właścicielem Case Study Lab – firmy profesjonalnie zajmującej się opracowywaniem studiów przypadku na potrzeby edukacji. Współpracuje z instytucjami biznesowymi oraz jednostkami administracji publicznej w zakresie rozwoju kompetencji pracowników. Jest autorem licznych strategii negocjacyjnych, telemarketingowych i sprzedażowych. Opublikował kilkadziesiąt artykułów naukowych i popularyzujących wiedzę z zakresu psychologii społecznej, zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju osobistego. Jest kompozytorem i autorem tekstów – członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

* * *

POZYTYWNA PSYCHOLOGIA PORAŻKI
Jak z cytryn zrobić lemoniadę

Autor: Fortuna Paweł   
gwp_logo.jpgRok wydania: 2012
Wydanie: pierwsze
Okładka: miękka
Liczba stron: 296
Format: A5
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
ISBN  978-83-7489-394-7

GWP, 05-10-2012, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe