Miłość, która przekracza granice śmierci
Strona główna » Poczekalnia » Książki » Miłość, która przekracza granice śmierci

Miłość, która przekracza granice śmierci

POCZEKALNIA. Książki

Agata Falkiewicz

rebis.com.pl | dodane 26-08-2013

Lista marzeń
 
W życiu trzydziestokilkuletniej Brett Bohlinger wszystko jest poukładane: ma dobrą pracę, jej partnerem jest ambitny, przystojny prawnik, a po śmierci matki ma odziedziczyć pakiet większościowy firmy wraz ze stanowiskiem dyrektora. Jednak testament zmienia całe jej życie. Okazuje się, że matka zaplanowała dla niej zupełnie nową drogę życiową. No, może nie całkiem nową, bo zgodną z listą idealistycznych dziewczęcych postanowień, którą Brett spisała kiedyś jako nastolatka. Czy aspiracje i marzenia z dzieciństwa i wczesnej młodości mogą pasować do dorosłej kobiety? O tym właśnie opowiada Lista marzeń.

„Mam nadzieję, że moja książka pomoże komuś podjąć decyzję o zmianie pracy, o zakończeniu nieudanego związku, o przeprowadzce w inne miejsce… że doda moim czytelnikom odwagi, jeśli im jej brakuje
- mówi autorka Listy marzeń. Pytana o inspiracje dodaje, że kilka lat temu trafiła na stare cedrowe pudełeczko, w którym oprócz różańca babci i jej pierwszej książeczki bankowej znalazła złożoną na pół, pożółkłą karteczkę z notesu. Na samej górze, wypisany pięknym, ozdobnym pismem pewnej czternastolatki, widniał tytuł: Lista Lori, a poniżej 27 celów, które chciała wtedy w życiu osiągnąć. Zaczęła czytać i przypominać sobie swoje marzenia z tego okresu - niektóre spełnione, inne nie.” Zdałam sobie sprawę, że moje  życie mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby udało mi się spełnić każde z nich. Właśnie wtedy w mojej głowie narodził się pomysł na powieść – historia kobiety, którą zmuszono do osiągnięcia każdego celu z podobnej listy. Listy pragnień sprzed wielu lat, które nie wydają się jej już teraz takie ważne lub warte osiągania”.

„W tej książce jest wszystko, co kocham i czego szukam w kobiecej literaturze: jest mądra, zabawna i poruszająca”.
Susan Elizabeth Phillips, autorka bestselleru Panna młoda ucieka

„Niezwykły debiut… Ta książka chwyta za serce, a jeszcze bardziej wpływa na naszą duszę”.
Sarah Addison Allen, „New York Times”

Lori Nelson Spielman pracuje jako nauczycielka, jednak jej prawdziwą pasją jest pisanie oraz podróże. Lista marzeń to jej debiut książkowy, który okazał się prawdziwym sukcesem. Prawa do publikacji książki zostały sprzedane do 18 krajów, a wytwórnia filmowa The Fox Film Corporation kupiła prawa do zekranizowania powieści.

* * *

Lista marzeń

AUTOR: Lori Nelson Spielman
image003.jpgPRZEKŁAD: Katarzyna Waller-Pach
OPRAWA: broszura klejona ze skrzydełkami
WYDANIE: 1 (2013)
LICZBA STRON: 416
FORMAT: 128x197
Wydawnictwo: REBIS
ISBN: 978-83-7818-409-6

Agata Falkiewicz, 26-08-2013, rebis.com.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe