Książki. Mężczyźni, miłość i seks. Mężczyźni obnażeni do cna
Strona główna » Poczekalnia » Książki » Mężczyźni, miłość i seks. Mężczyźni obnażeni do cn…

Mężczyźni, miłość i seks. Mężczyźni obnażeni do cna

POCZEKALNIA. Książki

Agata Falkiewicz

rebis.com.pl | dodane 29-01-2013

Men, Love and Sex
 
Tysiące mężczyzn wyjawiają najskrytsze tajemnice na temat tego, co kieruje ich myślami, uczuciami i zachowaniem. Dzięki tej książce twoje - i jego - życie zmieni się na lepsze.

"Każda kobieta powinna mieć  ten niezwykle szczery poradnik, który wyjaśnia ze szczegółami, co się dzieje w głowie faceta zakochanego, podnieconego lub będącego gdzieś między jednym a drugim stanem" - redakcja "Cosmopolitan".

Co sprawia, że mężczyzna się zakochuje? Co tak naprawdę popycha go do zdrady? Czego oczekuje w sypialni? Co jest nie tak, kiedy mówi, że "wszystko w porządku"? Co powoduje, że woli się rozstać? Na stronach Mężczyzn, miłości i seksu (od dzisiaj tj. 29 stycznia w księgarniach!) znajdziesz niebanalne i często zaskakujące odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań dotyczących wspólnego życia.

Opierając się na wynikach badań oraz szczerych rozmowach z setkami ochotników obu płci,  autor stworzył z myślą o kobietach wspaniały, pełen humoru poradnik, który odziera stworzenie zwane mężczyzną z tajemnic i szczegółowo wyjaśnia jego zachowanie, sposób myślenia i potrzeby w związku. Ta zabawna i wnikliwa książka dotyka wszystkich etapów znajomości oraz wszelkie trudności związane z dzieleniem życia z inną osobą. Poza tym udziela krótkich, ale cennych rad zebranych w kategorie: "Jak rozmawiać z mężczyzną", "Męskość okiełznana", "Mężczyzna bez tajemnic" i "Męskie dziwactwa". 

David Zinczenko jest redaktorem naczelnym amerykańskiej "Men's Health", autorem The Abs Diet, jest także częstym gościem programu telewizyjnego Today, gdzie wypowiada się na tematy związane z mężczyznami i związkami międzyludzkimi. W 2003 roku magazyn  "People"  uznał go za jednego z "50 najbardziej pożądanych kawalerów".

Ted Spiker wykłada dziennikarstwo na University of Florida i okazjonalnie pisuje artykuły dla "Men's Health". Mieszka w Gainesville w stanie Floryda.

* * *

Mężczyźni, miłość i seks
Seria: Poradniki psychologiczne
Przekład: Michał Jóźwiak
image003.jpgOprawa: broszurowa klejona
Wydanie: 1 (2011)
Stron: 244
Format: 150 x 225
Wydawnictwo: Rebis
ISBN: 978-83-7510-696-1

Agata Falkiewicz, 29-01-2013, rebis.com.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe