Magia seksu

Magia seksu

POCZEKALNIA. Książki

Agata Falkiewicz

rebis.com.pl | dodane 18-03-2013

Magia seksu
 
Kto z Was jeszcze pamięta Magię seksu czytaną z wypiekami na twarzy – książkę Grahama Mastertona, która zrewolucjonizowała myślenie i podejście do seksu w Polsce na początku lat dziewięćdziesiątych. Teraz jest bardzo dobra okazja, by ją sobie przypomnieć. Już 19 marca trafi do księgarń nowe wydanie tego kultowego już poradnika (nowy format, nowa szata graficzna). Do tej pory sprzedaliśmy ponad ćwierć miliona egzemplarzy! Nowe wydanie  Magii seksu zbiegnie się w czasie z wizytą Mastertona w naszym kraju. Autor będzie gościć od 21 do 24 marca w Warszawie i Poznaniu. Będzie głównym gościem zagranicznym na poznańskim PYRKONIE.

Magia seksu to doskonały, odważny, bezpruderyjny i napisany z poczuciem humoru kurs erotyczny samodoskonalenia dla kobiet. Seks jest wspaniałą, przebogatą, obfitującą w ekscytujące niespodzianki i możliwości częścią życia. Stąd tyle tu bezpośrednich rad, opisów nieoczekiwanych rozkoszy ciała oraz odważnych erotycznych fantazji. Aby móc wcielać w życie swe najdziksze wizje i stać się kochanką doskonałą, warto czerpać inspirację i praktyczne wskazówki z doświadczeń innych. Dowiedz się więc, jak pieszczotami doprowadzić mężczyznę do szaleństwa w łóżku, a także co on może zrobić dla ciebie… poznaj erotyczne gry i zabawy, którymi zaskoczysz partnera, i odkryj radość, jaką dają perwersyjne drobnostki.

Graham Masterton urodził się w 1946 roku  w Edynburgu. Autor znanych i poczytnych powieści zajmował się również seksuologią. Był wydawcą i redaktorem naczelnym czasopism dla mężczyzn „Mayfair”, „Penthouse”, „Penthouse Forum”, pisywał do „Cosmopolitana” i „Men’s Health”. Kilka jego książek to najlepiej sprzedające się tytuły w historii poradników seksuologicznych.

REBIS opublikował m.in. jego Potęgę seksu i Magię seksu (ponad ćwierć miliona sprzedanych egzemplarzy!).

* * *

Magia seksu
Autor: Graham Masterton
Przekład: Jacek Ławicki
Seria: Tylko dla dorosłych
image003.jpgOprawa: broszura szyta ze skrzydełkami
Wydanie: 11 (2013)
Stron: 292
Format: 125x195
Wydawnictwo: REBIS
ISBN: 978-83-7510-979-5
  

Agata Falkiewicz, 18-03-2013, rebis.com.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe