Książki. „Lew w sypialni” - najbardziej drapieżna książka sezonu!
Strona główna » Poczekalnia » Książki » „Lew w sypialni” - najbardziej drapieżna książka s…

„Lew w sypialni” - najbardziej drapieżna książka sezonu!

POCZEKALNIA. Książki

Iwona Buks

zdrowemiasto.pl | dodane 09-03-2012

Zbigniew Lew-Starowicz, „Lew w sypialni”, Wydawnictwo Z/W
 
Sypialnia to miejsce osobiste i wyjątkowe. Tu śpimy, odpoczywamy i regenerujemy siły, ale nie tylko... W sypialni oddajemy się licznym fantazjom i obok Morfeusza często zapraszamy do naszego łóżka również Erosa... Jak pokazuje ostatnia publikacja najbardziej cenionego w Polsce seksuologa, psychiatry i terapeuty - niejednokrotnie w sypialni Polaków gości również Lew... - prof. Zbigniew Lew-Starowicz.

Najnowsza książka prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza powstała na podstawie doświadczeń terapeutycznych seksuologa i psychoterapeuty oraz przeprowadzonych badań naukowych. Publikacja – życzeniem autora - ma pomóc poznać złożoność ludzkiej seksualności i relacji partnerskich, zapobiec problemom i zaburzeniom, jak również przekonać o możliwościach ich leczenia.

Już w pierwszym rozdziale autor próbuje odpowiedzieć, w imieniu reprezentatywnej grupy Polaków, na pytanie: Jak się kochać?  Wskazuje tym samym na idealną kochankę, idealnego kochanka, opisuje najbardziej popularne fascynacje seksualne, mówi o seksie „dla dobra związku” oraz o różnicach potrzeb seksualnych między partnerami.

Nie bez echa zostawia kwestię Kłopotów w związku, na które składa się wiele czynników: chęć dominacji jednego z partnerów, zbyt krytyczne podejście partnerki do ukochanego, unikanie seksu, rozbieżność w okazywaniu uczuć czy też zanik współżycia.
W kolejnych rozdziałach autor ujawnia najskrytsze Tajemnice kobiet, opisuje sytuacje Gdy mężczyzna niedomaga oraz Gdy kobiety niedomagają, jak również dużo miejsca poświęca zagadnieniom Zdrady i pożądania

W części zatytułowanej Ziemskie kłopoty gwiazd profesor uspokaja, że problemy z „tymi sprawami” nie są obce również celebrytom, którzy niejednokrotnie trafiają na kozetkę do psychoterapeuty.

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz zwraca również uwagę na istotną kwestię jaką jest Seksualność dzieci i nastolatków, wymienia różnego rodzaju Dewiacje i już zupełnie na koniec prognozuje Nową erę seksu – mimo „nieciekawej” wizji jaką snuje w temacie szeroko pojętej erotyki, jakże pocieszającym jest stwierdzenie, że „ewolucja seksu przyszłości, jakkolwiek rewolucyjna, nie zmieni fundamentalnych potrzeb, np. miłości, czułości, bliskości…”

* * *

Lew w sypialni
Autor: Lew-Starowicz Zbigniew
Data premiery: 2012-03-07
Okładka: miękka
Ilość stron: 196
14 x 22 cm
Numer wydania: I
Wydawca: Wydawnictwo Z/W
978-83-933628-0-6

Iwona Buks, 09-03-2012, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe