Kolor bursztynu
Strona główna » Poczekalnia » Książki » Świetna lektura na wakacje. Kolor bursztynu

Świetna lektura na wakacje. Kolor bursztynu

POCZEKALNIA. Książki

Agata Falkiewicz

rebis.com.pl | dodane 24-06-2013

Kolor bursztynu
 
Już jutro (25 czerwca) do księgarń trafi nowe wydanie Koloru bursztynu, jednej z najpopularniejszych powieści Hanny Cygler.

Sensacyjny wątek w świecie bursztynu, na którego tle rozwija się wielka miłość, gdzie pięknu wytwarzanej biżuterii towarzyszy pogoń za zyskiem. I to za każdą cenę.

Miłość w bursztynowej oprawie z ciekawym wątkiem sensacyjno-kryminalnym - świetna lektura na wakacje

Nela Lisiecka ma za sobą nieudane małżeństwo i dwójkę dzieci na utrzymaniu. Pracuje w muzeum regionalnym, ledwo wiążąc koniec z końcem. Nadal jednak  nie może zapomnieć o Wiktorze, miłości swego życia. Trzy lata wcześniej postanowiła pomścić jego śmierć... Kiedy w sali z kolekcją bursztynów pojawia się mężczyzna, którego podejrzewa o udział w zamordowaniu ukochanego, akcja nabiera tempa. Śledztwo na własną rękę przynosi nieoczekiwane rezultaty...

Świetnie wpleciony w bursztynową rzeczywistość Gdańska wątek sensacyjny, na którego tle rozwija się wielka miłość, a piękno wytwarzanej biżuterii okupione jest pogonią za zyskiem. I to za każdą cenę.

Hanna Cygler - z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności - czytelników i swojej - pisze powieści (nie tylko dla kobiet).

Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: Odmiana przez przypadki, Dobre geny, Bratnie dusze, Tryb warunkowy, Deklinacja męska/żeńska, Przyszły niedokonany oraz najnowszy hit - W cudzym domu.

Zapraszamy też na stronę autorki: www.hannacygler.pl

* * *

Kolor bursztynu

Autor: Hanna Cygler
image003.jpgSeria: Polska literatura współczesna
Oprawa: broszurowa klejona
Wydanie: 1 (2013)
Stron: 316
Format: 128x197
Wydawnictwo: REBIS
ISBN: 978-83-7818-445-4

Agata Falkiewicz, 24-06-2013, rebis.com.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe