Zaszycie alkoholowe zyskuje popularność w województwie małopolskim. Czy esperal jest dostępny w Krakowie?
Strona główna » Poczekalnia » Szepty » Zaszycie alkoholowe zyskuje popularność w wojewódz…

Zaszycie alkoholowe zyskuje popularność w województwie małopolskim

POCZEKALNIA. Szepty

W.Press

zdrowemiasto.pl | dodane 27-03-2021


 
Zabieg zaszycia alkoholowego coraz bardziej zyskuje popularność. Ze względu na sposób jej działania, zaimplantowana wszywka zniechęca uzależnionego do spożywania większych ilości napojów wyskokowych. Wiele osób boi się jednak, że taki typ leczenia nie jest bezpieczny i wiąże się z nieprzyjemnymi powikłaniami. Czy tego rodzaju obawy są słuszne? Na czym dokładnie polega działanie wszywki Esperal?

Na czym polega zaszycie esperalem?


Na początku lekarz prowadzący zabieg wykonuje rozeznanie, tzw. wywiad medyczny, który pozwoli na dopasowanie odpowiedniej dawki leku indywidualnie pod pacjenta. To ważne, by lekarz wziął pod uwagę wszystkie istotne parametry, takie jak wiek, płeć, waga, a przede wszystkim stopień zaawansowania choroby alkoholowej.

Samo zaszycie najczęściej ma miejsce w okolicy pośladków. Jest to zabieg bezbolesny i niezwykle dyskretny. Esperal podawany jest w postaci małych tabletek, które zaszywane są podpowięziowo. Zabieg wykonany przez wykwalifikowanego lekarza gwarantuje brak powikłań i profesjonalnie wykonaną usługę i pełen komfort.

Przez zabiegiem należy jedynie pamiętać o zachowaniu trzeźwości minimum na dobę przed zabiegiem. Jest to spowodowane szybkością działania leku i jego reakcją na alkohol we krwi. Przed zaszyciem organizm musi być oczyszczony.

Esperal Kraków - specyfikacja i działanie wszywki alkoholowej


Kluczowym elementem, któremu wszywka alkoholowa Esperal zawdzięcza swoje działanie, jest jej substancja czynna Disulfiram. Warto mieć na uwadze, że wbrew powszechnej opinii Disulfiram sam w sobie nie jest w żadnym wypadku substancją szkodliwą, jednak w połączeniu z alkoholem może wywoływać dolegliwości bólowe. To właśnie na tym polega jej działanie awersyjne, dzięki któremu z czasem osoba uzależniona przestaje sięgać po jakiekolwiek substancje alkoholowe - i staje się wolna od nałogu.

Działanie wszywki polega na maksymalnym spowolnieniu naturalnego metabolizmu alkoholowego. W praktyce oznacza to, że po wypiciu doświadczyć można silnych dolegliwości przypominających te związane z zatruciem alkoholowym - jednak zwielokrotnione. Takie działanie utrzymuje się nawet do 10 godzin.

doimplantacjiesperaludisulf.jpgPrzygotowanie narzędzi chirurgicznych potrzebnych do implantacji esperalu.


Zaszycie alkoholowe starcza na okres 8-10 miesięcy, chociaż zależy to w większości od indywidualnych parametrów pacjenta. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, by zaszyć się ponownie i kontynuować ten rodzaj leczenia profilaktycznie w przyszłości.

Czy Esperal jest niebezpieczny?


Działanie wszywki alkoholowej odczuwalne jest bardzo szybko, bo zaledwie kilka minut po wypiciu substancji alkoholowych. Nieprzyjemne dolegliwości z tym związane potrafią utrzymywać się od 4 do aż 10 godzin. To na tym etapie wielu pacjentów rezygnuje z dalszej kuracji esperalem, choć to właśnie na tym polega ten rodzaj skutecznej terapii.

Charakterystyczne objawy, jakie mogą towarzyszyć połączeniu Esperalu z alkoholem to między innymi przyspieszona akcja serca, fale gorąca, zawroty głowy, czy nudności.

Wszywka alkoholowa implantowana w Krakowie https://nasz-gabinet.pl/krakow/esperal/ pozwala na długotrwałe utrzymanie trzeźwości. Działanie esperalu utrzymuje się aż do roku, a przez cały ten okres obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Warto zaznaczyć, że przy stosowaniu się do zaleceń lekarskich, kuracja esperalem jest całkowicie bezpieczna.

Wszywka alkoholowa Esperal - czy warto ją zastosować w leczeniu alkoholizmu?


Kuracja Esperal w Krakowie znana jest ze swoich zaskakujących rezultatów i zyskuje coraz większą popularność. Stosowanie się do zaleceń lekarskich z pewnością przyniesie oczekiwane skutki.

Specjalistyczna prywatna przychodnia Nasz Gabinet Kraków chętnie rozwieje wątpliwości dotyczące zaszycia alkoholowego, jak i pomoże zapisać się na pierwszy najbliższy termin. Taka metoda leczenia może pomóc nam całkowicie odstawić alkohol i odzyskać życie bez nałogu.

Zapraszamy pacjentów zmagających się z chorobą alkoholową z Małopolski do zapoznania się z ofertą przychodni leczenia alkoholizmu na stronie: https://nasz-gabinet.pl/krakow/

W.Press, 27-03-2021, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe