Nie trawię tego… :( Układ trawienny wymaga wsparcia?
Strona główna » Poczekalnia » Szepty » Nie trawię tego… :(

Nie trawię tego… :(

POCZEKALNIA. Szepty

art. sponsorowany

zdrowemiasto.pl | dodane 18-07-2018

Fot. photos8.com
 
A dlaczego? Czy Twój organizm produkuje zbyt mało enzymów trawiennych? Czy to jest właśnie powodem, że twoje ulubione potrawy (np. jajka) stają się dla ciebie uciążliwym problemem po ich spożyciu? A może warto wspomóc swój układ trawienny?

Enzymy rozpoczynają swoją pracę już podczas przeżuwania pokarmu (znajdują się w ślinie) i kontynuują tę pracę niemal na całej drodze układu pokarmowego. Po co trawimy pokarm? Naturalnie po to, by można go było rozdzielić na poszczególne składniki, z których jedne są przyswajane przez organizm, a inne wydalane. W tym kontekście szczególnie istotne są enzymy odpowiadające za trawienie białka, węglowodanów i tłuszczu, czyli:

  • lipaza,
  • proteaza,
  • amylaza.

A gdy enzymów w układzie pokarmowym jest zbyt mało? Wówczas pokarm nie zostaje właściwie przetrawiony, zaczynają się sensacje brzuszne, a na dokładkę tracimy mnóstwo potrzebnych składników (np. witamin), których organizm nie zdołał przyswoić. Jak można temu zaradzić?

Enzymecomplex1.jpgenzymecomplex2.jpg

Enzyme Complex PRO, marki Aliness, to suplement diety, zawierający najistotniejsze enzymy wspomagające układ trawienny, czyli lipazę, proteazę, amylazę, celulazę, laktazę oraz probiotyki i prebiotyki, które dodatkowo wspierają jelita.

MULTI Enzyme Complex PRO, marki Aliness, oprócz powyższych składników, wzbogacony został enzymami roślinnymi (bromelaina i papaina), betainą oraz szerszym zakresem probiotyków i prebiotyków.

To są trudne nazwy… Ale warto je „przetrawić”, by potem móc spokojnie trawić :)

Szczegółowe informacje o produktach dostępne są pod adresem:
https://aliness.pl/pl/p/MULTI-Enzyme-Complex-PRO-x-90-VEGE-CAPS/120

art. sponsorowany, 18-07-2018, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
kardiolog Bydgoszcz
chirurg naczyniowy
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Chirurg naczyniowy Gdynia
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe