Złota trójka – trzy skuteczne zioła na dnę moczanową
Strona główna » Poczekalnia » Szepty » Złota trójka - trzy skuteczne zioła na dnę moczano…

Złota trójka - trzy skuteczne zioła na dnę moczanową

POCZEKALNIA. SZEPTY

WP

zdrowemiasto.pl | dodane 07-08-2023

Zdjęcie ilustracyjne
 
Opinie Klientów to najlepsze świadectwo – regularne picie naparu z tych ziół poprawia stan osób cierpiących na dnę moczanową.

W ostatnim czasie nastąpił istny renesans ziół. Popularne są zarówno zioła pojedyncze jak i mieszanki ziołowe. Jak szeroki wybór tych ostatnich jest dostępny w sprzedaży, można sprawdzić tutaj: https://zdrowersi.pl/zlozone-preparaty-ziolowe-198. Ważne jest to, że składy mieszanek celują w konkretne schorzenie.

Dziś zapraszamy Państwa do zapoznania się bliżej z mieszanką na dnę moczanową. Wahania pogody, w tym nagłe i silne wzrosty temperatur mogą nasilić ataki podagry, a proponowana mieszanka: https://zdrowersi.pl/4783-dna-moczanowa-autorska-mieszanka-ziolowa-na-podagre-zielarni-suwalskiej-200g.html ulży w przykrych dolegliwościach i zadziała przyczynowo! Zobacz, jak działają poszczególne zioła zastosowane w mieszance:

dnamoczanowa25.jpg

Ostrożeń warzywny – działa moczopędnie i dzięki temu odtruwająco. Rozprawia się z dolegliwościami reumatycznymi, bo zawiera substancje aktywne, które wywołują prawidłową reakcję układu odpornościowego na stany zapalne toczące się w stawach. Regeneruje stawy, działa przeciwzapalnie i dzięki temu redukuje ból reumatyczny.

Liść podagrycznika pospolitego – swoją nazwę zawdzięcza zbawiennemu działaniu na miejsca objęte podagrą. Pomaga w jej leczeniu, ponieważ usprawnia usuwanie kwasu moczowego z organizmu i reguluje zaburzenia metaboliczne, które wywołują chorobę. Dzięki temu można też mówić o innych właściwościach tej rośliny: przeciwreumatycznych, przeciwzapalnych i odtruwających. Często stosowany jest samodzielnie.

Kwiat robinii białej – w tej mieszance bardzo ważne są następujące właściwości: przeciwzapalne i znoszące obrzęki. Ponadto działa moczopędnie, dzięki czemu przyspiesza procesy detoksykacji organizmu dotyczące m.in. nadmiaru chlorku sodu i kwasu moczowego. Korzystanie z kwiatu robinii białej jako naturalnego środka moczopędnego może być pomocne w łagodzeniu problemów związanych z zatrzymywaniem wody w organizmie, obrzękami czy nadciśnieniem.

Trzy zioła. Przynoszą ulgę, bo zmniejszają dokuczliwe objawy dny moczanowej. Usprawniają procesy metaboliczne. Dzięki działaniu przyczynowym i objawowym następuje poprawa samopoczucia i zminimalizowanie ryzyka wystąpienia następnego ataku podagry. Regularne picie naparów przygotowanych z proponowanej mieszanki przynosi efekty – świadczą o tym opinie wielu Klientów.


WP, 07-08-2023, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe