Jedyna taka klinika w Polsce
Strona główna » Poczekalnia » Szepty » Jedyna taka klinika w Polsce

Jedyna taka klinika w Polsce

POCZEKALNIA. Szepty

SNS

zdrowemiasto.pl | dodane 07-06-2022

Fotografia ilustracyjna
 
Skyclinic to jedna z najlepszych klinik medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Europie i na świecie. Nasze placówki znajdują się w dogodnych lokalizacjach w Warszawie oraz Wrocławiu. Nad pacjentami czuwa nasza wykwalifikowana kadra specjalistów. Klienci mogą liczyć na pomoc m.in. chirurgów, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetologów, ginekologów, a także trychologów. Dzięki tak szerokim dostępie do specjalistów z różnych dziedzin medycyny, nasi pacjenci otrzymują usługi najwyższej jakości.

Klinika specjalizuje się w transplantacji włosów robotem medycznym ARTAS, który jest uznawany przez międzynarodowe środowisko medyczne za najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązanie. Zabiegi wykonywane z pomocą tej technologii nie są inwazyjne oraz, co często jest kluczowe dla pacjentów, są przeprowadzane w ciągu jednego dnia. O jakości przeprowadzanych przez nas transplantacji świadczy otrzymane przez nas „diamentowe” wyróżnienie ARTAS CLINICAL EXCELENCE, które posiadają jeszcze jedynie dwie inne kliniki w Europie.

W naszej bogatej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu transplantacji włosów, chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Jeśli poszukujesz tego typu procedur, to Skyclinic jest idealnym miejscem dla Ciebie. Znajdziesz u nas profesjonalną, skuteczną, oraz co najważniejsze bezpieczną opiekę lekarską. Nie musisz się również obawiać o ceny. Indywidualne podchodzimy do pacjentów naszej kliniki i razem znajdujemy rozwiązania dopasowane do każdego portfela.

Kto może skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej?


Wygląd ma ogromny wpływ na pewność siebie każdego człowieka. Dlatego staramy się pomagać naszym pacjentom w uzyskaniu oczekiwanych efektów, tak by mogli oni czuć się dobrze i komfortowo we własnej skórze. Kto najczęściej korzysta z usług tej branży?

zdrowemiastosns.jpg

Coraz większy dostęp do klinik medycyny estetycznej sprawia, że rynek dynamicznie się rozrasta i coraz więcej osób decyduje się na tego typu procedury. W latach 2015-2016 wzrost ten wyrósł prawie 12 procent w skali roku w Polsce. Szacuje się, że ok. 70 procent kobiet korzysta z salonów urody i gabinetów kosmetycznych. Stanowią one również główną część klientów klinik – prawie 96 procent wszystkich pacjentów. Trzeba jednak podkreślić, że dynamicznie zwiększa się również ilość panów korzystających z tego typu usług. Badania wskazują, że 40 procent mężczyzn przynajmniej raz poddało się takiemu zabiegowi.

Pacjentami medycyny estetycznej są najczęściej osoby w wieku 45-55 lat, które zaczęły dostrzegać pierwsze oznaki starzenia w lustrze. Przychodzą do klinik z różnymi problemami, czy to łysieniem, czy pierwszymi zmarszczkami. Dużą częścią klienteli są również starsi pacjenci i seniorzy. Osoby w wieku powyżej 56 lat odpowiadają za ponad 30 procent wszystkich zabiegów. Nie znaczy to jednak, że młodzi ludzie nie są zainteresowani usługami klinik medycyny estetycznej. W naszej placówce często pojawią się nawet 35-latkowie, decydujący się na delikatne zabiegi ujędrniające, odmładzające oraz pielęgnacyjne.

Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem upiększającym, to pamiętaj, że nie masz się czego wstydzić, bo korzystają z nich osoby obydwojga płci i w każdym wieku. Warto wspomnieć o statystyce – ponad 70 procent Polaków nie wyklucza skorzystania z usług placówek medycyny estetycznej w przyszłości. Nie musisz się również obawiać o bezpieczeństwo. Często pokazywane w mediach społecznościowych sztuczne efekty tego typu procedur są obecnie tylko stereotypem. Jeśli wybierzesz odpowiednią placówkę, gdzie pracują wykwalifikowani lekarze i specjaliści, to absolutnie nie masz się czego obawiać. W Skyclinic stosujemy zaawansowane technologicznie i przetestowane metody, dzięki którym możesz liczyć na delikatne i naturalne korekty w swoim wyglądzie.

Najpopularniejsze zabiegi


W naszej klinice oferujemy praktycznie wszystkie możliwe zabiegi upiększające. Jakie z nich są najczęściej wybierane przez naszych pacjentów?

Mezoterapia igłowa – jest to jeden z najczęściej przeprowadzanych, nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Ma on na celu dogłębne nawilżenie i dostarczenie wiele życiodajnych, leczniczych substancji do wybranej części skóry. Polega on na wykonaniu kilku niewielkich iniekcji mieszanek np. osocza bogato płytkowego, połączonego z kwasem hialuronowym i witaminami lub aminokwasami. Zabieg ma szerokie zastosowanie i jest szczególnie polecany dla osób borykającymi się z m.in. siniakami pod oczami, wypadaniem włosów, rozstępami, zmarszczkami, czy cellulitem.

Powiększenie ust – zabieg, z którego korzysta bardzo wiele kobiet, które oczekują odpowiedniego, naturalnego wyglądu ust. W klinice Skyclinic oferujemy dwie metody mające na celu uzyskanie zadowalającego efektu. Jedna opiera się na wstrzyknięciu starannie dobranej ilości kwasu hialuronowego, co oferuje świetne efekty i znaczące powiększenie ust. Drugi sposób to użycie tłuszczu samego pacjenta, dzięki czemu rezultat utrzymuje się dłużej. Warto podkreślić, że zabieg powiększenia ust jest całkowicie bezpieczny, dzięki odpowiednim procedurom i wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu.

Botox – jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów, mających na celu wygładzenie zmarszczek. Polega na wstrzyknięciu substancji o nazwie „toksyna botulinowa” pod skórę pacjenta. Sprawia to, że mięśnie się relaksują, co w konsekwencji wygładza tzw. zmarszczki mimiczne. Zabieg ten jest bezpieczny i prawie bezbolesny. Należy również dodać, że botoks można stosować także w przypadku leczenia migreny, bruksizmu czy nadpotliwości – więc przynosi korzyści nie tylko estetyczne, ale również zdrowotne!

Liposukcja – jest to nic innego jak odsysanie tłuszczu. Zabieg ten jest najpopularniejszym sposobem usuwania nadmiaru tłuszczu z wybranych obszarów ciała pacjenta. Najczęściej przeprowadza się ją w okolicach brzucha, ud oraz podbródka. W naszej klinice oferujemy dwa rodzaje tego typu zabiegów – liposukcję NIL albo strzykawkową – w zależności od indywidualnych potrzeb naszego klienta. Odessany tłuszcz można wykorzystać do przeszczepienia w inne części ciała pacjenta np. we wspomniane już wcześniej usta. Jest to najlepsza i najtańsza forma wypełnienia. Nie daje żadnych powikłań, a efekty są trwalsze niż w przypadku innych substancji. Tego typu rozwiązania mają również działanie silnie regenerujące w miejscach przeszczepu.

Radiofrekwencjamikroigłowa – zabieg mający bardzo szerokie zastosowanie w wielu dolegliwościach. Poprawia on stan napięcia skóry, pomaga w likwidacji blizn (również tych potrądzikowych), może również okazać się pomocny w likwidacji celluitu i rozstępów. Jest to procedura bezpieczna, polegająca na nakłuwaniu skóry przy jednoczesnej stymulacji za pomocą fal radiowych.

Lider w branżytransplantacji włosów w Polsce


Placówki Skyclinic to najlepsze miejsce dla pacjentów poszukujących bezpiecznych i skutecznych zabiegów przeszczepu włosów. Jesteśmy liderem w Polsce w zakresie transplantacji, o czym świadczy przyznanie nam międzynarodowego wyróżnienia „DIAMENTOWA KLINIKA ARTAS”. Otrzymaliśmy je dzięki największej ilości przeprowadzonych zabiegów transplantacji włosów w Europie (osiągnęliśmy najwyższy wynik ze wszystkich klinik klinikami w Madrycie i Paryżu). Doceniono nas także za szybkość i precyzję naszej pracy, przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu nasza klinika została mianowana certyfikowanym Centrum Szkoleniowym Systemu ARTAS w Europie. Nasi lekarze prowadzą szkolenia dla lekarzy z innych, zaprzyjaźnionych placówek z całej Europy. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i ekspertyzą dla dobra pacjentów. Chcemy, by odnosili oni  jak największe korzyści dla swojego zdrowia i wyglądu.

Serdecznie zapraszamy osoby w każdym wieku i obydwojga płci do skorzystania z usług medycyny estetycznej w naszych klinikach. W Skyclinic mogą państwo liczyć na najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów, a także opiekę doświadczonych specjalistów znanych i szanowanych w środowiskach lekarskich w Europie oraz na świecie.

SNS, 07-06-2022, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe