Jakie produkty medycyny chińskiej warto wypróbować?
Strona główna » Poczekalnia » Szepty » Jakie produkty medycyny chińskiej warto wypróbować…

Jakie produkty medycyny chińskiej warto wypróbować?

POCZEKALNIA. Szepty

W.Press

zdrowemiasto.pl | dodane 29-12-2017


 
Tradycyjna medycyna chińska ma bardzo długą historię, a dzięki skuteczności znalazła zwolenników na całym świecie. Jeżeli zaliczasz się do nich, poznaj produkty, które pomogą Ci cieszyć się dobrym zdrowiem.

Dlaczego właśnie medycyna chińska?
 
Koncepcja chińskiej medycyny opiera się na założeniu, że energia witalna (określana jako „chi”) krąży przez meridiany (kanały) związane z różnymi organami ciała. Gdy dochodzi do zaburzenia równowagi i pojawienia się objawów choroby, niezbędne jest holistyczne podejście. W praktyce oznacza to, że konieczne jest leczenie całego organizmu, a nie tylko tego obszaru, w którym pojawiły się zmiany.

Indywidualne podejście do pacjenta i wzięcie pod uwagę np. jego dotychczasowego stylu życia przy ustalaniu optymalnej ścieżki leczenia, pozwala nie tylko złagodzić symptomy choroby, ale przede wszystkim dotrzeć do źródła problemu. Być może właśnie dlatego medycyna chińska ma zwolenników ma całym świecie.

medycyna2e4.jpg

Składniki medycyny chińskiej
 
Medycyna chińska czerpie z naturalnych składników, np. Linchzhi (Ganodermy), który zwiększa potencjał obronny organizmu, a także wnika do wszystkich podstawowych meridianów organizmu (płuc, serca, wątroby, żołądka i śledziony). W składzie wielu produktów można znaleźć miód himalajski – źródło cennych witamin i mikroelementów. Tradycyjna medycyna chińska czerpie również z grzybów, które także wykazują pozytywny wpływ na organizm człowieka. Przykładem może być grzyb Shiitake – zawiera on spore ilości m.in. aminokwasów i witamin.

Aby poszczególne składniki możliwie najlepiej oddziaływały na organizm, miesza się je ze sobą. W ten sposób powstają m.in. takie preparaty jak:
  • Fohow Oral Liquid Eliksir Feniks – suplement diety poprawiający odporność organizmu i jednocześnie wspomagający utrzymanie równowagi między frakcjami cholesterolu,
  • Fohow Sanbao Oral Liquid Eliksir Trzy klejnoty Feniks – poprawia naturalną obronność immunologiczną organizmu i pomaga utrzymać prawidłowe krążenie,
  • Tampony Perły Księżniczki Guifei Bao – oczyszczają drogi rodne z zanieczyszczeń i wspomagają kurację stanów zapalnych.
Gdzie kupić suplementy?
 
Suplementy stworzone w oparciu o tradycyjną medycynę chińską są doceniane przez wiele osób na cały świecie. Wyżej wymienione produkty można zakupić w sklepie internetowym https://e-fohow.pl. Oferowane w tym sklepie suplementy są w pełni bezpieczne – Produkty Fohow zostały zarejestrowane w polskim Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Kupując tylko ze sprawdzonego źródła, można być pewnym jakości i skuteczności produktu.

W.Press, 29-12-2017, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
kardiolog Bydgoszcz
chirurg naczyniowy
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Chirurg naczyniowy Gdynia
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe