FitLabs – nietypowa firma
Strona główna » Poczekalnia » Szepty » FitLabs – nietypowa firma

FitLabs – nietypowa firma

POCZEKALNIA. Szepty

W.Press

zdrowemiasto.pl | dodane 22-09-2017

Fot. NCI
 
Jak na polskie warunki FitLabs to wciąż firma nietypowa. Nietypowość FitLabs wynika z nowoczesnego podejścia do spraw własnych jak i otaczającego świata. FitLabs opiera swoje działanie na zespołowych badaniach i zespołowym rozwoju. Filozofię tę określa skrót R&D, od angielskich słów research and development. Strategia pracy badawczo-rozwojowej jest najlepszym gwarantem postępu dla firmy oraz całego świata. Wybrana ścieżka rozwoju poprzez stałe badania nie należy jednak do łatwych. FitLabs oferuje produkty dla sportowców i robi to w sposób, którego zazdroszczą jej podobne podmioty na całym świecie.

Poznaj i opracuj

U podstawy filozofii FitLabs leży ciągłe udoskonalanie oferty dla sportowców oraz dla wszystkich osób aktywnych. Droga do tego celu jest w zasadzie oczywista, ale wcale to nie oznacza, że pozbawiona utrudnień. Żeby nią podążać trzeba ogromnej kultury organizacyjnej, ale i tak najważniejsza jest tu wiedza. Przejawia się ona w każdym aspekcie działalności FitLabs, Dostrzeżemy to już w jej pierwszym elemencie, którym są badania. Element ten bezpośrednio skupiony jest na wiedzy właśnie.

Fit.jpg

Badania w tym wypadku skupiają się przede wszystkim na samych produktach w ich rozumieniu mikro i makro. Co to oznacza? Każdy produkt FitLabs składa się z pojedynczych cząsteczek różnych substancji, które działają w określony sposób, chodzą w określone reakcje, są zależne od określonych rzeczy i ogólnie są małym wszechświatem, który trzeba poznać. Jest to zadanie z pogranicza fizyki, chemii i biologii, które realizowane jest przez pracowników zatrudnionych w FitLabs. W skali makro mówimy tutaj o działaniu takich cząsteczek na organizm człowieka samodzielnie oraz w mieszance, w jakiej takie cząsteczki są podawane. Zwykłe witaminy, skrobia czy białka – to są wszystko elementy skomplikowanej układanki, które same w sobie są złożone, a kiedy muszą realizować określone cele w systemie naczyń połączonych, jakim jest ludzki organizm, skala trudności staje się wręcz przytłaczająca. Na szczęście nie dla ekspertów FitLabs, którzy są w stanie krok po kroku odkrywać wszystkie sekrety wykorzystywanych obecnie i potencjalnie użytecznych w przyszłości substancji.

Faza opracowania

Wiedza teoretyczna jest oczywiście niewystarczająca do tego, by FitLabs był w stanie zaoferować produkty o jakości, do której przyzwyczaił swoich klientów. Konieczne jest zapewnienie wszystkim substancjom możliwości działania w sposób, jakiego się od nich oczekuje. Za ten element odpowiada rozwój, czyli czynność określana w języku angielskim mianem development. Przykłady takich działań są banalnie proste, bo na przykład nie wystarczy po prostu włożyć człowiekowi do ust określonej witaminy, by była ona w stanie działać. Nie wystarczy nakarmić byle jaką kreatyną, by ta zaczęła działać w mięśniach i nie wystarczy byle jaki węglowodan, by mięsień był odpowiednio zasilony. Development to poszukiwanie form substancji, które będą się najlepiej sprawdzały w organizmie człowieka. Jest to często działanie w oparciu o serię prób i błędów, ale są to próby i błędy prowadzone w kompetentny, naukowy, w pełni udokumentowany sposób.

Testy

To wszystko nie mogłoby działać bez odpowiednich testów. Firma FitLabs skupia się na ich prowadzeniu w sposób szczególny, ponieważ tylko dobrze przetestowane produkty działają tak, jak się tego spodziewamy. Wszystkie słabo przetestowane produkty będą nas non stop zaskakiwać i chociaż pewnie część zaskoczeń będzie pozytywna, większość jest raczej negatywna. Testy zapewniają FitLabs wiedzę i pomysły na radzenie sobie z problemami, ale przede wszystkim dbają właśnie o bezpieczeństwo. To jest ich najważniejsze zadanie i wiedza o tym, że FitLabs prowadzi szereg bardzo precyzyjnie opracowanych testów sprawia, że zaufanie produktom opracowanym właśnie w tym laboratorium nie stanowi żadnego problemu.


W.Press, 22-09-2017, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
kardiolog Bydgoszcz
chirurg naczyniowy
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Chirurg naczyniowy Gdynia
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe