Fit Apetit - zrzucisz wagę nawet po czterdziestce!
Strona główna » Poczekalnia » Szepty » Fit Apetit - zrzucisz wagę nawet po czterdziestce!…

Fit Apetit - zrzucisz wagę nawet po czterdziestce!

POCZEKALNIA. Szepty

WPress

zdrowemiasto.pl | dodane 21-09-2023

Zupa jarzynowa
 
Jestem czterdziestoletnim mężczyzną, pracującym w biurze. Od niemal dziesięciu lat borykam się z otyłością, co było skutkiem siedzącej pracy, brakiem ruchu oraz nieodpowiednim jedzeniem – w pośpiechu, niezbyt zdrowo, nieregularnie. Około roku temu ważyłem 110 kg, przy wzroście 175 cm. Miałem spore problemy z poruszaniem się, częste zadyszki. Moje badania lekarskie stwierdzały sporą możliwość zaistnienia incydentu sercowo-naczyniowego. Przeglądając strony internetowe zauważyłem świetną propozycję cateringu dietetycznego oferowanego na FitApetit.com. Od tego czasu moje życie zmieniło się diametralnie...

Dlaczego FitApetit?To co przyciągnęło moją uwagę na stronie FitApetit.com to ogromna mnogość różnego rodzaju diet, dopasowanych do różnych potrzeb klientów. Ponadto w każdym momencie mogłem zadać pytanie w kwestiach spraw mnie nurtujących np. zakładania aplikacji mobilnej, komponowania własnego menu, ilości dań, składania zamówień czy programu lojalnościowego. Strona budziła zainteresowanie także pod względem estetyki.

grillowanyrostbef1.jpg

Zalety cateringu dietetycznego FitApetitCatering dietetyczny FitApetit jest bardzo wszechstronny. Można tu znaleźć oferty dla osób takich jak ja – a więc pragnących zrzucić zbędne kilogramy i wrócić do formy fizycznej. Dieta pudełkowa Zielona Góra oferowana przez omawianą firmę to także oferty dla wegetarian, karmiących matek, pań w ciąży, osób trenujących sport czy też np. takich, którzy nie tolerują glutenu. Po wyborze odpowiadającej dla siebie diety pudełkowej kolejnym krokiem jest wybór ilości dań. Użytkownik otrzymuje także szereg szczegółowych propozycji posiłków na każdą porę dnia. Ostatnim krokiem jest po prostu wybór płatności i zamówienie diety.

grzankimaslane1.jpg

Bardzo ciekawą opcją na stronie FitApetit jest tzw. skarbonka. Dzięki dołączeniu do programu FitApetit można cieszyć się dodatkowymi promocjami i zniżkami cen. Do skarbonki zbiera się tzw. fitcoiny – za polecanie strony znajomym, za ocenianie produktów i menu, złożenie zamówienia oraz zgody marketingowe. Dzięki tego rodzaju opcjom można uzyskać spore benefity, no i przede wszystkim mieć również odrobinę zabawy z całej współpracy.

japonskieplacuszki1.jpg

Pierwszą dietą pudełkową jaką zamówiłem była dieta slim fit. Jej celem było oczywiście jak największa redukcja mojej wagi. FitApetit umożliwiło mi to co chciałem – a więc przede wszystkim niemarnowanie czasu na liczenie kalorii (na stronie znalazłem również kalkulator kalorii), zdrowe odżywianie oraz regularność posiłków. Na badaniach lekarskich stwierdzono u mnie za wysoki cukier – dieta slim fit nie zawiera cukrów, zamieniając je na jak najzdrowsze zamienniki. Zaskoczyła mnie również punktualność dostarczania produktów, jak również estetyka pakowania – w bardzo wygodne, ekologiczne torby.

karkowkazrusztu1.jpg

Dlaczego zdecydowałem się na dietę pudełkową FitApetit?


Dieta pudełkowa to w zasadzie opcja dla osoby w każdym wieku. Jeżeli chodzi o mnie to wybrałem ją przede wszystkim jako wsparcie w odchudzaniu. Dzięki opcjicatering mogłem dowiedzieć się, że by osiągnąć sylwetkę i zgubić kilogramy należy odpowiednio dostosować kaloryczność do swojego organizmu. Ponadto opcja diety pudełkowej to ogromna oszczędność czasu. Jako osoba zabiegana nie mam kompletnie czasu na gotowanie, zwłaszcza na przygotowywanie posiłków na cały dzień, ani też na robienie zakupów spożywczych czy pakowanie posiłków. Catering dietetyczny dostarcza tyle posiłków ile chcę i są one dostarczane na wybrane przeze mnie miejsce – czy to zakład pracy czy to mieszkanie. Dieta pudełkowa więc to zaopatrzenie w jedzenie na cały dzień, bez zbędnego przejmowania się i wymyślania sobie opcji na kolejne posiłki. Ponadto dzięki takiej opcji otrzymuję pełną personalizację – nie ma tam np. nielubianej przeze mnie kapusty czy też czosnku. Catering nauczył mnie jak zdrowo i w sposób zbilansowany się odżywiać, poznając przy tym mnóstwo nowych smaków oraz zasady zdrowych nawyków żywieniowych, jakości posiłków i ich regularności, a także unikania niezdrowych składników.

letnialasagne1.jpg

Z diety pudełkowej korzystam już od roku. Udało mi się zrzucić dwanaście kilogramów, bez wysiłku na siłowni, bez głodzenia się, liczenia kalorii i ciągłego myślenia o tym, co mogę jeść, a czego nie jeść. Poznałem całe mnóstwo nowych produktów i nowych smaków, które będę wykorzystywał w przyszłości. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że znacznie poszerzyłem swoją wiedzę na temat świadomego żywienia oraz horyzontów smakowych. Wyrobiłem w sobie również zdrowe nawyki jedzeniowe – co trzy godziny. Dzięki cateringowi czuję się znacznie lepiej z własnym ciałem, co skutkuje także lepszą samooceną i podwyższeniem własnej wartości. Wiele osób narzeka, że dieta pudełkowa to dość droga usługa. Dla mnie jako osoby pracującej i wiecznie zagonionej jest to najlepsza i najtańsza opcja, pozwalająca mi na zaoszczędzenie znacznej ilości czasu, który mogę przeznaczyć na hobby czy po prostu odpoczynek po pracy. Catering dietetyczny mogę polecić każdemu – niezależnie od wieku, niezależnie od tego jaki jest rytm jego życia- właściwie daje on same pozytywy, ucząc w jaki sposób jeść i co jeść, żeby po prostu czuć się dobrze, mieć energię do pracy i nie tracić czasu na zakupy oraz gotowanie.

makaronchow1.jpg

Zapraszamy również do przejrzenia oferty BurakiZiemniaki - taniej wersji cateringu z marki FitApetit

WPress, 21-09-2023, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe