Dlaczego soczewki są wygodniejsze od okularów, a zwłaszcza zimą?
Strona główna » Poczekalnia » Szepty » Dlaczego soczewki są wygodniejsze od okularów, a z…

Dlaczego soczewki są wygodniejsze od okularów, a zwłaszcza zimą?

POCZEKALNIA. Szepty

W.Press

zdrowemiasto.pl | dodane 28-12-2018

Fot. zdrowemiasto.pl
 
Na to pytanie znaleźliśmy odpowiedź i to nie jedną. Będziemy polecać Wam noszenie szkieł kontaktowych z kilku istotnych względów, o czym zaraz dowiecie się poniżej. Zastanówcie się nad zamianą swoich starych okularów na nowe i praktyczniejsze rozwiązanie, a szczególnie zimą. Dlaczego? Przeczytajcie nasz dzisiejszy artykuł, a poznacie wszystkie możliwe zalety i korzyści z noszenia soczewek zamiast szkieł okularowych.

1. Nic nie paruje

Jest to najczęstszy problem, który pojawia się głównie zimą i dotyczy wszystkich użytkowników okularów. Może się to wydawać banalne i mało istotne, ale dzieje się zupełnie inaczej. Parowanie okularów nie sprzyja dobremu widzeniu i zdecydowanie utrudnia normalne funkcjonowanie. Problem pojawia się przy zmianie pomieszczeń, a dokładniej mówiąc temperatur w jakich się znajdujemy. Po wejściu do ciepłego mieszkania prosto z zewnątrz, możemy liczyć się z koniecznością zdjęcia okularów i ich przetarcia.

Jest to bardzo uciążliwe i jednocześnie niewygodne, gdy za każdym razem niezbędne jest przetarcie okularów, a te przecież mogą zacząć się mazać. W przypadku szkieł kontaktowych nie musicie już o nic takiego się martwić, ponieważ materiał z jakiego zostały wykonane absolutnie dostosowuje się do różnic i zmian temperatur.

eye326536.jpg

2. Nieograniczone pole widzenia

Nosząc okulary na nosie, możecie obserwować świat dookoła wyraźnie do pewnego momentu. Już patrząc w dół, na boki lub w górę, trzeba liczyć się znów z zamglonym widzeniem w zależności od wady wzroku jaką posiadacie. Kompletnym przeciwieństwem są soczewki kontaktowe, które obejmują cały obszar gałki ocznej umożliwiający widzenie. Pozwala na bezgraniczne dostrzeganie szczegółów z daleka i bliska. Żadne oprawki ani szkła nie będą Wam już przeszkadzać i będziecie mogli swobodnie jeździć samochodem, spacerować, czytać, oglądać telewizję i po prostu normalnie funkcjonować.

3. Tańsza alternatywa

Kolejnym powodem, dla którego warto zainwestować w soczewki kontaktowe jest koszt. Jest on stosunkowo niższy w porównaniu do szkieł okularowych, które wraz ze wszystkimi dodatkowymi właściwościami i obudową będą kosztować dużo więcej. Natomiast soczewki można zakupić w różnych postaciach, jak na przykład sferyczne, toryczne dla astygmatyków czy progresywne dla osób starszych. Każde z nich można dostać w odmiennych mocach i wielkościach, a kupując je w sklepie internetowym Mylenshop możecie mieć pewność, że produkty będą sprawdzonej jakości i jednocześnie w cenie adekwatnej do soczewek.

4. Zmiana wizerunku

Bardzo często okulary traktowane są jako negatywny sposób na zmianę wyglądu, gdzie kobietom ciężko jest dopasować do swojej twarzy makijaż z udziałem okularów. Inaczej dzieje się w przypadku soczewek kontaktowych, które można znaleźć również w formie szkieł kolorowych. Mogą jednocześnie rozjaśnić lub pogłębić kolor oczu, nadać im nawet inny kształt albo kompletnie zmienić odcień. To rewelacyjne rozwiązanie, które może być zarówno naturalne i niezauważalne, jak i mocno widoczne, intensywne. Wybór należy już do Was, a z pewnością będzie łatwiej dopasować je do każdej urody niż okulary, który delikatnie przysłaniają Wasze największe atuty.

W.Press, 28-12-2018, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
kardiolog Bydgoszcz
chirurg naczyniowy
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Chirurg naczyniowy Gdynia
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe