Czy szczoteczka elektryczna jest lepsza od zwykłej?
Strona główna » Poczekalnia » Szepty » Czy szczoteczka elektryczna jest lepsza od zwykłej…

Czy szczoteczka elektryczna jest lepsza od zwykłej?

POCZEKALNIA. Szepty

W.Press

zdrowemiasto.pl | dodane 05-08-2019


 
W dzisiejszych czasach wszystko się zmienia. Stare urządzenia są wymieniane na te nowsze bardziej zaawansowane technologicznie produkty. Podobnie jest przy dbaniu o prawidłową higienę jamy ustnej. Wielu ludzi zastanawia się, jaką szczoteczkę do zębów wybrać tak, aby spełniała podstawowe funkcje przy szczotkowaniu zębów. W wielu drogeriach i sklepach specjalistycznych, które oferują tylko i wyłącznie produkty dentystyczne znajdziemy wiele szczoteczek zwykłych, jak i również szczoteczki elektryczne.

Szczoteczki elektryczne to produkt, który jest coraz częściej wybierany przez młodszych i starszych. Wielu ludzi stawia na nowoczesność i design, dlatego wybierają szczoteczki elektryczne, które posiadają wiele dodatkowych funkcji, które podwyższają komfort szczotkowania zębów.

Inaczej sprawa wygląda przy zwykłych szczoteczkach manualnych. Taką szczoteczkę na pewno posiadał każdy z nas, ale czy tak naprawdę byliśmy zadowoleni z jej użytkowania. Szczoteczka manualna po pierwsze nie czyści tak dokładnie zębów, jak szczoteczka nowszej generacji. Istotne jest również to, że szczoteczka manualna nie dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc. W takich przypadkach często musimy się również wspomagać nićmi dentystycznymi.

Zalety używania szczoteczki elektrycznej

Szczoteczki elektryczne to produkt, który jest coraz częściej zastępowany przez osoby, które przez wiele lat używały szczoteczki tradycyjnej. Produkt ten dokładniej czyści zęby oraz jest znacznie wygodniejszy w użyciu. Szczoteczka elektryczna dokładnie myje zęby, usuwa pokarm między zębami oraz dokładnie czyści płytkę nazębną.

szczoteczkaelektrycznaczy.jpg

Wszystkie szczoteczki elektryczne przynoszą wiele korzyści w dbaniu o zdrowie jamy ustnej. Wyposażone są w zaawansowaną technologię i posiadające wiele udogodnień. Takich jak:
  • Szczoteczki elektryczne posiadają liczne tryby szczotkowania wyspecjalizowane w szczotkowaniu zębów wrażliwych, wybielaniu zębów lub masowaniu dziąseł;
  • Użycie szczoteczki nie wymaga zręczności manualnej, co jest ważne w przypadku osób niepełnosprawnych;
  • Wyposażone są w czujniki nacisku, które sygnalizują zbyt mocne szczotkowanie;
  • Wbudowany timer, który rejestruje długość szczotkowania każdego obszaru jamy ustnej;
  • Niektóre szczoteczki elektryczne wyposażone są wskaźniki przypominające o wymianie końcówki szczoteczki;
  • Wyróżnia się dwa główne rodzaje szczoteczek elektrycznych – szczoteczki rotacyjne (obrotowe) i szczoteczki rotacyjno-pulsacyjne;
  • Możliwość stosowania różnych rodzajów końcówek dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika;
  • Końcówkę szczoteczki wymienia się co 3 miesiące.

Gdzie najlepiej kupić szczoteczkę elektryczną?

Szczoteczki elektryczne mają zazwyczaj wyższą cenę niż szczoteczki na baterie lub manualne. Dobrą szczoteczkę do zębów dopasowaną do naszych potrzeb znajdziemy w sklepie stomatologicznym HappyDental.pl (https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-elektryczne). Jest to sklep internetowy, który oferuje profesjonalne artykuły do higieny jamy ustnej. Dzięki odpowiednim produktom dbanie o jamę ustną będzie skuteczne, proste i przyjemne.

W sklepie stomatologicznym przede wszystkim znajdziemy szczoteczki elektryczne, soniczne, irygatory, końcówki do szczoteczek i wiele innych przydatnych produktów do prawidłowej higieny jamy ustnej. W sklepie HappyDental do wyboru mamy sporo modeli szczoteczek elektrycznych, które różnią się od siebie wyglądem i funkcjami. Znajdziemy tu również dostęp do modeli najtańszych, jak i do najdroższych.

Szczoteczki te różnią się od siebie funkcjami, ceną oraz liczbą obrotów na minutę.

W sklepie tym znajdziemy również szczoteczki elektryczne, które dostępne są w wersjach z dodatkowymi akcesoriami. Dodatkowe produkty zwiększają wygodę używania szczoteczki, takimi jak uchwyt na końcówkę szczoteczki lub całą szczoteczkę, pojemniki do przechowywania i ładowarki podróżne.

W.Press, 05-08-2019, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
kardiolog Bydgoszcz
chirurg naczyniowy
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Chirurg naczyniowy Gdynia
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe