PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Uzależnienie to śmiertelna choroba

Zbyt często w naszym społeczeństwie używa się terminu "uzależnienie". Panuje potoczne przekonanie, że wypada, a wręcz trzeba być od czegoś uzależnionym. Takie naddiagnozowanie i przesadne psychologizowanie problemów prowadzi do sytuacji, w której prawdziwe uzależnienia są bagatelizowane. Tymczasem uzależnienie to śmiertelna choroba, równie groźna jak rak i podobnie nieuleczalna... więcej »

Seksuolog. Intymne życie osób dializowanych

Z dr. n. med. Stanisławem Dulko, seksuologiem, na temat intymnych aspektów życia osób dializowanych rozmawia Grzegorz Ćwiek. więcej »

Meloterapia. Astma to też jest dar

Z Anną Przybysz, wokalistką, mamą Natalii i Pauliny z zespołu SISTARS, o astmie oraz warsztatach wokalnych rozmawia Katarzyna Radzikowska. więcej »

Psycholog Online. Odnaleźć siebie w sieci

Z profesorem Bassamem Aouilem, psychologiem klinicznym z Instytutu Psychologii Akademii Bydgoskiej (obecnie Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego - przyp. red.) w Bydgoszczy, pełnomocnikiem Akademickiego Centrum Pomocy Psychologicznej, kierownikiem Pracowni Pomocy Psychologicznej Online, rozmawia Andrzej Gontarz. więcej »

Psycholog. Kolejna szansa, aby zerwać z paleniem

Z psychologiem, Panią Magdaleną Cedzyńską, Kierownikiem Poradni Pomocy Palącym przy Centrum Onkologii w Warszawie, na temat sposobów walki z uzależnieniem od tytoniu, rozmawia Izabella Siurdyna. więcej »

REKLAMA
Leczymy urazy sportowe