Przygotuj swoje ciało do lata - poznaj skuteczne zabiegi wyszczuplające!
Strona główna » Poczekalnia » Kobieta » Przygotuj swoje ciało do lata - poznaj skuteczne z…

Przygotuj swoje ciało do lata - poznaj skuteczne zabiegi wyszczuplające!

POCZEKALNIA. Kobieta

W. Press

zdrowemiasto.pl | dodane 07-03-2016

űródło: skinclinic.pl
 
Zimą kobiece ciała szczególnie narażone są na tycie. To również czas, kiedy wszelkie mankamenty i wstydliwe fałdki możemy skutecznie ukryć pod grubymi swetrami i płaszczami. Wraz z nadejściem cieplejszych dni i zdjęciem z siebie obszernych ubrań, musimy stawić czoła smutnej prawdzie i nadmiernym kilogramom. Z pomocą nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej, szybko i bez wysiłku wyszczuplisz uda, pośladki i brzuch oraz przygotujesz swoje ciało do lata.

Dlaczego zimą przybieramy na wadze?

Zwiększone odkładanie tkanki tłuszczowej podczas zimy tłumaczyć można względami ewolucyjnymi. Już od tysiącleci chłodniejsze dni były zwiastunem trudności ze zdobyciem pożywienia i potencjalnego głodu. Gromadzenie zapasów tłuszczu w organizmie służyło zatem jego przetrwaniu. Nie bez znaczenia jest również tzw. brązowa tkanka tłuszczowa, która ma nas chronić przed utratą ciepła podczas mrozów.

Czynniki ewolucyjne i biologiczne to nie wszystko. Spora odpowiedzialność za tycie zimą spada na nasz tryb życia. Niskie temperatury i padający śnieg nie zachęcają do wyjścia z domu, spacerów czy uprawiania sportu. Zamiast tego wybieramy inne formy spędzania wolnego czasu, np. przed ekranem telewizora lub komputera.

Brak słońca, z jakim zmagamy się jesienią i zimą, związany jest z niższą produkcją witaminy D w skórze, a to z kolei przyczynia się do szybszego odkładania tkanki tłuszczowej.

Melatonina to hormon, którego poziom także zależy od stopnia nasłonecznienia. Wydzielana po zmroku, sprzyja uczuciu głodu, dlatego podczas zimowych, pochmurnych dni możemy chętniej sięgać po przekąski.

body.jpg

Jak szybko i skutecznie wyszczuplić ciało?

Zabiegi modelujące ciało to rozwiązanie dla kobiet, które marzą o szczuplejszym i jędrniejszym ciele bez konieczności stosowania restrykcyjnej diety czy forsownych ćwiczeń na siłowni. Warto jednak podkreślić, że nawet najskuteczniejsze zabiegi nie przyniosą trwałych efektów, jeśli nie wprowadzimy w nasze życie reguł zdrowego odżywiania oraz choćby umiarkowanej aktywności fizycznej. Zabiegi wyszczuplające należy traktować jako jedną z metod uzyskania wymarzonej sylwetki oraz sposób na zniwelowanie cellulitu, rozstępów czy wiotkości skóry.

Specjaliści z kliniki SkinClinic w Warszawie zauważają, że szczególną popularnością cieszą się następujące techniki ujędrniania ciała: Body Jet, Icoone i LipoShock.

  • Body Jet - umożliwia liposukcję bez użycia skalpela. Dzieje się tak za sprawą specjalnego roztworu, wprowadzanego pod skórę przy pomocy tryskająco - ssącej kaniuli. Roztwór ten powoduje uwolnienie komórek tłuszczowych, które wraz z wstrzykniętym płynem zostają usunięte spod skóry przez kaniulę. Efektem Body Jet jest redukcja nadmiaru tłuszczu z okolic brzucha, ud, kolan, łydek czy ramion.
  • Icoone - zabieg ten opiera się na wykorzystaniu podciśnienia, wytwarzanego przez mikrostymulujące głowice. Precyzyjny masaż z elementami drenażu rozbija komórki tłuszczowe i pobudza syntezę kolagenu, w efekcie czego zwiększa się napięcie i jędrność skóry, a miejscowe otłuszczenia ciała, obrzęki i cellulit - zostają zniwelowane.
  • LipoShock - to metoda walki z oznakami lokalnej otyłości (np. oponka na brzuchu, cellulit, fałdki na plecach). Urządzenie LipoShock działa na skórę za pośrednictwem fal dźwiękowych, które przyspieszają drenaż płynów, stymulują odnowę skóry i ułatwiają usuwanie nagromadzonych komórek tłuszczowych. Rezultatem serii zabiegów LipoShock jest wygładzona, jędrna skóra, redukcja “pomarańczowej skórki” oraz zmniejszenie obwodu wybranych partii ciała.

Zabiegi Body Jet, Icoone, LipoShock oraz inne metody wyszczuplania ciała dostępne są w ofercie kliniki SkinClinic w Warszawie. O innowacyjnych urządzeniach, dzięki którym pozbędziesz się cellulitu i wymodelujesz swoje ciało, przeczytasz na stronie www.skinclinic.pl.

W. Press, 07-03-2016, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
chirurg naczyniowy
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Chirurg naczyniowy Gdynia
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe