Mona Lisa Touch - profesjonalna ginekologia estetyczna
Strona główna » Poczekalnia » Kobieta » Mona Lisa Touch - profesjonalna ginekologia estety…

Mona Lisa Touch - profesjonalna ginekologia estetyczna

POCZEKALNIA. Kobieta

W.Press

zdrowemiasto.pl | dodane 27-06-2017

fot. NCI
 
Nowoczesny system laserowy Mona Lisa Touch wykorzystywany jest powszechnie do nowatorskich zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, która w ostatnim czasie cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. Laser Mona Lisa Touch jest pierwszym i tak naprawdę jedynym na rynku urządzeniem, stworzonym do przeprowadzania mało inwazyjnych zabiegów.

Kiedy przydaje się laser Mona Lisa Touch?

Narządy intymne kobiet, identycznie zresztą jak każdy inny organ w ciele, z biegiem lat starzeją się. Zmiany są najbardziej zauważalne w okresie około i menopauzalnym, czyli wówczas, gdy drastycznie spada poziom estrogenu. Profesjonalny zabieg nowatorskim laserem, to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych kobiet, które mają problemy z suchością pochwy, podrażnieniami, infekcjami oraz bliznami poporodowymi. Z zabiegu mogą skorzystać także Panie, które mają mniejsze lub większe deformacje wewnętrznych lub zewnętrznych narządów rodnych, asymetrie, albo po prostu nie odczuwają komfortu podczas stosunku płciowego.

pexelsphoto261154.jpg

Czym tak naprawdę jest Laser Mona Lisa Touch?

Mona Lisa Touch to wielki przełom w dziedzinie laserowego leczenia różnorodnych zmian zanikowych śluzówki pochwy, zmian funkcji i samego wyglądu zewnętrznych narządów płciowych. Jest to bardzo bezpieczna, minimalnie inwazyjna i co najważniejsze praktycznie bezbolesna technika leczenia. Rekonstrukcyjne zabiegi laserem Mona Lisa Touch cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, nie tylko z faktu olbrzymiej skuteczności i wysokiego poziomu bezpieczeństwa, ale również dlatego, że po zabiegu nie ma żadnego okresu rekonwalescencji. Zabieg laserem jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych zabiegów operacji plastycznych (z pełnego zakresu ginekologii), czy też farmakologicznego leczenia objawów menopauzy. Nowoczesny laser Mona Lisa Touch w całości zaprojektowany został do pracy na delikatnych i doskonale ukrwionych tkankach okolic intymnych kobiet.

Zastosowanie lasera Mona Lisa Touch


Zabiegi laserem rozwiązują praktycznie wszystkie problemy atrofii tkanek pochwy oraz zewnętrznych narządów płciowych, które związane są z menopauzą. Laser jest bardzo często stosowany także przy różnego typu deformacjach, bliznach i zaburzeniach pigmentacji narządów płciowych (zwłaszcza po przebytych porodach). W dzisiejszych czasach u wielu kobiet menopauza, liczne porody, problemy nietrzymania moczu czy różnorodne infekcje, znacząco zmniejszają satysfakcję z życia seksualnego, dlatego też coraz więcej Pań decyduje się skorzystać z dobrodziejstwa nowoczesnego lasera Mona Lisa Touch.

Największe zalety zabiegu

Profesjonalne zabiegi wykonywane laserem Mona Lisa Touch, wprowadziły zupełnie nową jakość do leczenia różnorodnych dolegliwości oraz zmian związanych bezpośrednio z urazami okołoporodowymi i menopauzą. Dzięki laserowi Mona Lisa Touch po raz pierwszy możliwa jest znacząca poprawa jakości ścian pochwy i całej jej struktury. Dotychczasowe korekty chirurgiczne nie pozwalały osiągać tak dobrych wyników. Zabieg laserowy jest praktycznie nieinwazyjny, dlatego też wiele kobiet decyduje się z niego skorzystać. Dużą zaletą zabiegu jest także olbrzymi komfort oraz to, że jest bardzo krótki i rzadko kiedy towarzyszy mu krwawienie. Zabiegi nie wymagają także żadnych specjalistycznych przygotowań. Wymagana jest jedynie wcześniejsza konsultacja lekarza ginekologa, którą można odbyć na przykład w Medistica w miejscowości Kraków.

Skuteczność zabiegu

Bardzo dużą zaletą zabiegu Mona Lisa Touch jest także jego olbrzymia skuteczność. Najpopularniejszy zabieg rewitalizacji pochwy nie wymaga żadnych przygotowań, jest bezbolesny i trwa jedynie 5 minut. Już cztery dni po zabiegu, pacjentki mogą wrócić bez żadnych obaw do aktywności seksualnej. W większości przypadkach wystarczy jedynie jeden zabieg, ale zdarzają się także indywidualne przypadki, że zabieg laserowy, trzeba powtórzyć od 2 do 5 razy. W tym przypadku należy pamiętać o tym, że należy zachować odstęp przynajmniej 8 tygodniowy pomiędzy zabiegami. Komfort zarówno w czasie, jak i po zabiegu stoi na bardzo wysokim poziomie. Pacjentki rzadko kiedy zgłaszają niewielką bolesność albo tkliwość okolic intymnych.

Więcej informacji na stronie http://medistica.com.pl/?page_id=17

W.Press, 27-06-2017, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
chirurg naczyniowy
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Chirurg naczyniowy Gdynia
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe