Jak skutecznie chronić się przed infekcjami intymnymi?
Strona główna » Poczekalnia » Kobieta » Jak skutecznie chronić się przed infekcjami intymn…

Jak skutecznie chronić się przed infekcjami intymnymi?

POCZEKALNIA. Kobieta

W.Press

zdrowemiasto.pl | dodane 23-12-2016

Fot. Fotolia
 
Kilka razy w roku dopadają Cię infekcje intymne? Zwykle dolegliwości pojawiają się podczas wyjazdu, skutecznie odbierając Ci radość z wypoczynku? Oto kilka sprawdzonych sposobów na ochronę układu moczo-płciowego i szybkie zwalczenie infekcji. Poczuj się komfortowo i zapomnij o przykrych dolegliwościach raz na zawsze.

Skuteczna ochrona

Zamiast leczyć zapobiegaj. Stosując się do kilku prostych zasad unikniesz przykrych dolegliwości ze strony układu moczowo-płciowego. Po pierwsze, co może wydać się zaskakujące, nie przesadzaj z nadmierną higieną intymną. Częste podmywanie oraz stosowanie klasycznego mydła czy żelu pod prysznic może naruszyć właściwą mikroflorę pochwy i zniszczyć naturalna barierę ochronną. Do podmywania należy stosować specjalne płyny, emulsje bądź żele do higieny intymnej, które pomagają utrzymać właściwe pH okolic intymnych. Doskonale sprawdzą się preparaty prOVag emulsja oraz prOVag żel.

Długie kąpiele w wannie zamień na prysznic. Unikaj wizyt na basenie. Do osuszania okolic bikini używaj jednorazowego, papierowego ręcznika. Chodź wyłącznie w oddychającej bieliźnie, wykonanej z naturalnych materiałów. Stosuj dietę bogatą w witaminę C oraz kwas mlekowy. Niech w Twoim jadłospisie króluje nabiał oraz produkty kiszone – kapusta i ogórki. Wspomagaj się suplementem diety dedykowanym dla kobiet. Probiotyk prOVag, pomoże Ci odbudować właściwą mikroflorę pochwy oraz utrzymać prawidłowe pH. PrOVag jest najlepiej przebadanym w Polsce i najlepiej dopasowanym do mikroflory Polek doustnym probiotykiem ginekologicznym.

kk1.jpg

Szybkie reagowanie

Nie lekceważ pierwszych objawów infekcji, czym prędzej sięgnij po środki, które zahamują rozwój stanu zapalnego i przywrócą naturalną mikroflorę oraz pH pochwy. InVag to lek bez recepty, niezastąpiony w pierwszych dobach infekcji. Zawiera dużą dawkę żywych bakterii kwasu mlekowego, w tym trzy opatentowane szczepy Lactobacillus dopasowane do mikroflory Polek. Sięgnij po inVag i poczuj ulgę. Jeśli lek zostanie zastosowany odpowiednio wcześniej, istnieje duże prawdopodobieństwo, że unikniesz długiej i uporczywej farmakoterapii.

Właściwa farmakoterapia

Jeśli objawy nie ustępują lub zaobserwujesz ich nasilenie, udaj się do lekarza. Nie lekceważ infekcji intymnych, niewyleczone mogą być przyczyną poważnych schorzeń, a także problemów z płodnością. Dopilnuj, by została zastosowana właściwa farmakoterapia – inna dla infekcji grzybiczej, inna dla bakteryjnej. Po przebytej kuracji, odbuduj właściwą mikroflorę okolic intymnych co pozwoli Ci zminimalizować ryzyko nawrótu infekcji.

W.Press, 23-12-2016, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
chirurg naczyniowy
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

REKLAMA
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Czytaj
Chirurg naczyniowy Gdynia
REKLAMA
Leczymy urazy sportowe