PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Problemy z oddawaniem moczu? Wybierz komfort...

Problemy z oddawaniem moczu dotykają nie tylko mężczyzn w starszym wieku, ale również kobiet. Objawy pod postacią nietrzymania moczu, czyli niekontrolowanego samoistnego jego wyciekania dotyczą ponad 15 proc. populacji kobiet. Jest to niezwykle istotny problem, ponieważ dotyczy w większości pacjentek aktywnych zawodowo, a wypływający mocz wydziela bardzo nieprzyjemny zapach, krępujący zarówno dla pacjentki jak i otoczenia. więcej »

Dolegliwość Priapa (bolesny wzwód prącia, ciągotka)

Najbardziej rzucającym się w oczy objawem bolesnego wzwodu prącia jest utrzymująca się sztywność ciał jamistych przy zmniejszonym napięciu ciała gąbczastego i żołędzi prącia. Ciało gąbczaste cewki moczowej pozostaje wiotkie, ponieważ odpływ żylny z niego jest zachowany. więcej »

Rzadko ale... Złamanie prącia (Fractura penis)

Złamanie prącia (Fractura penis) należy do bardzo rzadko spotykanych urazów narządów płciowych i stanowi od 1,0 do 1,59 proc. wszystkich tego typu urazów. więcej »

Słownik urologiczny

Większość moich pacjentów to mężczyźni dotknięci jedną z trzech chorób prostaty: łagodnym rozrostem stercza (gruczolakiem), rakiem lub zapaleniem gruczołu krokowego. Coraz częściej mężczyźni w średnim i starszym wieku odwiedzają mój gabinet urologiczny w celu badania profilaktycznego prostaty. więcej »

REKLAMA
Leczymy urazy sportowe