PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Kłopot z kolanem mam od półtora roku. Problem z lewą stroną biodra. Nie chcę więcej urosnąć

Mam okropny problem z lewą stroną biodra. Wygląda tak, jakby była wysunięta kość i trochę odstaje a przez to lewy pośladek jest mniejszy od prawego. więcej »

Po przebudzeniu nie mogę rozprostować palców lewej ręki. Ból kolan. Czuję jakby mi wyskakiwała kość ze stawu

Mój problem polega na tym, iż mniej więcej od miesiąca, rano po przebudzeniu nie mogę rozprostować palców lewej ręki, tzn. dokładnie kciuka i palca sąsiedniego. Jest to uczucie podobne do skurczu. więcej »

Odczuwam ból w okolicy kości ogonowej i dolnej części kręgosłupa. Złamanie trójkostkowe prawego stawu skokowego ze zwichnięciem

Dwa tygodnie temu miałam dość poważny upadek na... pupę. Od tej pory odczuwam ból w okolicy kości ogonowej i dolnej części kręgosłupa. Ból nasila się przy chodzeniu (zwłaszcza po schodach), gdy siadam, w trakcie siedzenia, gdy wstaję oraz kiedy kicham. więcej »

Martwica chrzęstno-kostna wydzielająca. Niedowład stopy - ból pleców w okolicy lędźwiowej promieniujący przez pośladek do stopy

Mam 14-letniego syna, który od jakiegoś czasu skarżył się na ból w lewym kolanie. Po wizycie u lekarza zostaliśmy skierowani na rezonans magnetyczny. więcej »

Rekonstrukcja częściowo obciętych palców. Rozszczep kręgosłupa. Zdzieram podeszwy butów

Chciałbym zapytać, czy w Polsce można wykonać rekonstrukcję częściowo obciętych palców: kciuk ucięty ok. 0,5 cm, jeden z palców ucięty ok. 15 cm. więcej »

Guz pod kolanem. Ból stopy. Stopa końsko-szpotawa. Skrzywienie kręgosłupa

W szkole na lekcjach w-f podczas gimnastyki miałem problemy z niektórymi ćwiczeniami. Poszedłem do lekarza ortopedy, który, według mnie, zbadał mnie dość powierzchownie, tzn. kazał mi zrobić kilka kroków w przód (lekarz SIEDZIAŁ względem mnie mniej więcej pod kątem 45 st. w odległości ok. 2 metrów, więc nie mógł dokładnie ocenić, czy wszystko jest w porządku). Powiedział, że nic mi nie jest, że udaję... więcej »

Strzelanie w stawach. Kość ogonowa. Złamanie prawego stawu skokowego ze zwichnięciem

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że gdy biorę coś ciężkiego lub mocniej wykręcę lewą rękę, czuję jakby mi wyskakiwała kość ze stawu. Jest to jednak nieco dziwne, gdyż dotyczy to środka przedramienia... więcej »

Strzelające biodro. Choroba Scheuermanna. Kręgosłup. Ostroga piętowa

Spotkała mnie pewna nieprzyjemna przypadłość. Otóż, jak zdiagnozował mnie ortopeda, do którego udałam się po poradę, wystąpił u mnie zespół strzelającego biodra w stopniu bardzo zaawansowanym (nawet 30 minutowy spacer sprawia mi ogromy ból). więcej »

Płytka zespalająca Uszkodzenie kolana. Ucięty palec. Martwica kolana

dy miałem 3 lata włożyłem palec środkowy w pasek klinowy ciągnika. Posiada on zdeformowany III dalszy paliczek, do którego nie mam przyłączonego ścięgna, bo palec mi się nie zgina w tym stawie. więcej »

Ból w kolanie. Złamany palec. Palcozrost. Wypukłości na plecach

Na moich plecach od jakiegoś czasu pojawiły się w dwóch miejscach wypukłości. Mają one wypukły regularny kształt, średnica około 5 mm, kolor naturalny skóry. więcej »

Za małe dłonie? Wykonuję pracę fizyczną obciążającą ręce. Uciążliwe bóle stawów biodrowych

Aktualnie Mieszkam w Anglii. Kilka miesięcy temu uległem pewnego rodzaju kontuzji, której do końca nie byłem pewien. Przez ostanie kilka dni byłem akurat w Polsce, więc przypomniawszy sobie o tym problemie postanowiłem pójść na prześwietlenie okolicy prawego barku. więcej »

Dziecko stawia stopy do środka. Bóle i odrętwienie palców u nóg. Kolana odskakują na bok podczas jazdy rowerem

Mam problem z moją półtoraroczną córeczką. Otóż podczas chodzenia córeczka stawia nóżki stopami do środka. Dotyczy to zwłaszcza prawej nóżki. więcej »

Uraz kolan podczas gry w piłkę. Zerwanie wiązadeł krzyżowych

Dzisiaj (14 stycznia) miałem wypadek podczas grania w piłkę nożną. Boisko było bardzo śliskie i, niestety, nogi mi się "rozjechały" na boki (noga w kolanie poszła w prawy bok), przy czym w prawym kolanie poczułem wiele trzasków i niesamowity ból w ułamku sekundy. więcej »

Spłycenie fiziologicznej lordozy lędźwiowej. Ból i cierpienie. Sposoby zmniejszenia bólu

Przepraszam, ale przy stanie mego zdrowia nie mogę skorzystać z tak dalekiej pomocy i zarejestrować wizyty, bo nie dojechałabym. Proszę poradzić mi, co mam zrobić ze sobą a właściwie ze swoimi schorzeniami... więcej »

Skurcze palców. Choroby stawów. Reumatoidalne zapalenie stawów?

Miesiąc temu zgłosiłam się w Polsce do lekarza z bólem kolan. Obecnie mieszkam i pracuję w Anglii. W pracy stoję cały czas w tym samym miejscu. Pracuję 50 godzin tygodniowo. Lekarz polecił mi... więcej »

REKLAMA
Leczymy urazy sportowe