PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Poronienie. Mała macica a ciąża. Wpływ leków na wątrobę. Sutki są nabrzmiałe

Macica powiększa się w czasie ciąży, więc raczej trudno, aby jej wielkość stanowiła problem w zajściu w ciążę. Sama wielkość macicy nie może być podstawą do prognozawania odnośnie zajścia w ciążę i jej donoszenia. Tu właściwie nie ma dyskusji. Natomiast mogą istnieć inne cechy - współistniejące z tym zjawiskiem (zaburzenia rozwojowe, problemy hormonalne), które utrudniają zapłodnienie i donoszenie ciąży, a wtedy mała, niepoddająca się stymulacji hormonalnej macica może utrudniać sukces... więcej »

Ciąża. Bóle podbrzusza w ciąży

Jestem w 4-tym tygodniu ciąży. Jest to upragniona i długo oczekiwana ciąża. Niestety, nie mogę się nią w pełni cieszyć. Właściwie już od początku ciąży (kiedy jeszcze o niej nie wiedziałam) boli mnie podbrzusze. więcej »

Środki antykoncepcyjne. Przerwa w antykoncepcji. Antybiotyki i tabletki antykoncepcyjne

Chciałabym uzyskać więcej informacji na temat stosowania środka antykoncepcyjnego Microgynon, a głównie chodzi mi o skutki uboczne... więcej »

Mam sporą nadżerkę. Miałam zapalenie jajników. Prolaktyna. Starania o dziecko

Od pół roku staramy się z mężem o dziecko, niestety, na razie bez skutku. Mój ginekolog zalecił mi badania hormonalne, w tym badanie prolaktyny. więcej »

Z moich ust do jego, a później do mojej pochwy... Czy możliwe jest zapłodnienie?

Wiem, że błona dziewicza nie uniemożliwia zajścia w ciążę. Chciałabym się jednak dowiedzieć, czy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest duże, podczas gdy do pochwy... więcej »

Dziecko. Sklejenie warg sromowych. Dziewczynka ciągle się ociera, dotyka w kroczu

Mam córkę, która ma 3 latka i 4 miesiące. Kiedy miała niecałe dwa latka zaobserwowaliśmy, że ciągle się ociera, dotyka w kroczu. Próbowaliśmy odwracać jej uwagę, ale skutkowało na krótko. Poszliśmy do pediatry... więcej »

Z moich ust do jego, a później do mojej pochwy... Zapłodnienie?

Szukałam podobnych zapytań w listach, które się znajdują w serwisie, jednak nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Mam 19 lat i jestem dziewicą. Wiem, że błona dziewicza nie uniemożliwia zajścia w ciążę. Chciałabym się jednak dowiedzieć, czy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest duże, podczas gdy do pochwy nie dostało się nasienie bezpośrednio podczas wytrysku mojego partnera, ale gdy mogło ono się dostać z moich ust do jego, a później do mojej pochwy poprzez pieszczoty oralne... więcej »

Mam grzybicę pochwy. Miesiączka spóźnia się. Skuteczność antykoncepcji

Mam grzybicę pochwy, której nie wyleczyłam do końca i czasem ten problem się nasila. Oprócz tego mam podwyższony poziom prolaktyny i lekarz zalecił mi zażywanie... więcej »

REKLAMA
Leczymy urazy sportowe