PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Cierpnięcie rąk. Krwiak po uderzeniu. Naczyniak wątroby. Guzki

Mam 50 lat. Od około czterech miesięcy budziłam się w nocy z powodu cierpnięcia rąk. Niekiedy po przebudzeniu nie czułam palców u ręki, dopiero po poruszaniu ich czucie w rękach wracało... więcej »

Zakrzepica żył głębokich. Zator w kończynie. Miażdżyca. Anoreksja a żyły

Niedawno przeszłam zakrzepicę żył głębokich lewej nogi (żyła udowa wspólna poniżej żyły odpiszczelowej, żyła udowa pow., żyła podkolanowa, pień strzałkowo-piszczelowy, jedna żyła piszczelowa przednia i żyły strzałkowe). Zdiagnozowano zmiany zakrzepowe hipoechogenne, świeże, bez cech rekanalizacji. Leczenie szpitalne przy użyciu heparyny drobnocząsteczkowej i Sintromu przeszłam w lipcu br... więcej »

Cierpię na zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia). Pojawiły się wystające grube żyły

Od kilku lat cierpię na zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia). Od mniej więcej roku zauważyłam pojawiające się, wystające grube żyły: najpierw na nogach, później przedramionach, ostatnio nawet na skroniach. więcej »

Przeszłam zakrzepicę żył głębokich lewej nogi. Zator lewej kończyny dolnej

Niedawno przeszłam zakrzepicę żył głębokich lewej nogi (żyła udowa wspólna poniżej żyły odpiszczelowej, żyła udowa pow., żyła podkolanowa, pień strzałkowo-piszczelowy, jedna żyła piszczelowa przednia i żyły strzałkowe). więcej »

Zakrzepica żył w przebiegu choroby nowotworowej. Antykoncepcja. Dokuczają mi bóle łydek

Problem dotyczy mojego ojca (68 lat), u którego 10 dni temu zdiagnozowano zakrzepowe zapalenie żyły głębokiej miednicy (1,5 cm w badaniu USG). Ojciec od stycznia skarżył się na wrażenie "pustej nogi", bóle w miednicy, w końcu zaczął utykać na jedną nogę... więcej »

Bajpasy biodrowo-udowe. Miażdżyca. Żylaki. Objawy przewlekłej niewydolności żylnej

Od jakiegoś czasu mam dziwne i nieprzyjemne uczucie w łydkach. Mam wrażenie, że łydki i stopy mi puchną. Często mam uczucie drętwienia. Około 2-3 tygodni temu zauważyłam, że zaczęły mi pękać naczynka na nogach... więcej »

Operacja a nagość pacjenta. Jestem w końcówce ciąży i noszę pończochy uciskowe

Mój problem jest trochę wstydliwy i może wydawać się niepoważny, ale dla mnie znaczy bardzo wiele. Chodzi o to, że podczas operacji najczęściej jest się nago, przykrytym jedynie sterylnym prześcieradłem. więcej »

Zaawansowana miażdżyca. Objawy niedokrwienia kończyn

Moja mama ma 78 lat i ma zaawansowaną miażdżycę. W kwietniu po niedotlenieniu przeleżała kilka dni i zrobiły się odleżyny, które przekształciły się w martwicę. Skonsultowaliśmy się z dwoma chirurgami... więcej »

REKLAMA
Leczymy urazy sportowe