PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Kolor spermy, łechtaczka, masturbacja, erekcja, zaburzenia wzwodu

Od jakiegoś czasu mam problem, który mnie zastanawia. Często w swojej spermie widzę galaretowatą żółtą maź! Nie wiem, co to jest? Brałem kiedyś sterydy bez wiedzy lekarza. Wiadomo... Głupi człowiek chce być duży i robi głupie rzeczy :) więcej »

Osłabienie po stosunku. Problem ze wzwodem. Byłem w domu publicznym. Zakażenie wirusem HIV. Stracić dziewictwo

Ostatnio, tzn. przed kilkoma dniami byłem po raz pierwszy w domu publicznym. Mam teraz wyrzuty i obawy, czy czegoś nie załapałem, tzn. jakiejś choroby wenerycznej albo - co gorsza! - AIDS. Muszę powiedzieć, że używałem prezerwatyw, ale też był tzw. seks francuski bez zabezpieczeń... więcej »

Seks stał się dla mnie niemal zbędny. Moja dziewczyna nie miała ani razu orgazmu

Na początku wszystko układało się świetnie: potrafiliśmy cieszyć się seksem, nie było dnia żebyśmy nie chcieli się ze sobą kochać. Niestety, w ciągu 2 lat moje potrzeby seksualne dość drastycznie zmalały. Seks stał się dla mnie niemal zbędny. DWA razy w miesiącu w zupełności mi wystarcza... więcej »

Pożądanie, onanizm, erekcja, płodność, przyczyny niepłodności

Spotyka mnie ostatnio dość frapujący problem. Mianowicie podczas erekcji w trakcie współżycia z moją partnerką nie udaje mi się doprowadzić do ejakulacji. Po pewnym czasie od uzyskania erekcji z członka wypływa niewielka ilość takiej przezroczystej, trochę klejącej się substancji, po czym erekcja ustaje i nic... więcej »

Ruchliwość plemników. Napięcie seksualne. Prostata. Długość penisa

Jedyną skuteczną metodą powiększania prącia jest zabieg operacyjny, a wszelkie inne metody powiększają... stan konta osób związanych z dystrybucją rozmaitych "wynalazków". Poza tym jest Pan absolutnie "przeciętny" w wymiarach, to nie jest zatem - moim zdaniem - powód do niepokoju. Tyle w sprawie powiększania członka, bo temat był już w "Doniesieniach Listonosza" parokrotnie wałkowany - proszę odnaleźć wypowiedzi i się z nimi zapoznać (wyszukiwarka w serwisie). więcej »

Kłopoty z utrzymaniem wzwodu. Nie odczuwam przyjemności

Mniej więcej miesiąc temu rozpoczęliśmy uprawianie seksu. Była to moja pierwsza partnerka. Problem mój polega na tym, że nie odczuwam przyjemności, kiedy uprawiamy seks, tzn. niby wszystko jest okej, jej dotyk sprawia mi wielką przyjemność, odczuwam wielkie pożądanie, codziennie mam ochotę na jej bliskość, ale kiedy tylko dochodzi do zbliżenia bardzo się denerwuję i np. czasem mój wzwód częściowo ustępuje... więcej »

Odkryłam, że mój mąż, którego bardzo kocham, ma romans internetowy

Byłam zawsze przykładną żoną, matką dwójki dzieci i zupełnie nie mogę zrozumieć postępowania męża. Nie zasłużyłam, jak myślę, na takie potraktowanie. więcej »

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz się kochaliśmy. O potrzebach seksualnych

Jestem atrakcyjną kobietą, faceci oglądają się za mną, ale mój facet ma mnie gdzieś. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz się kochaliśmy... Zawsze myślałam, że idealnie do siebie pasujemy, również w łóżku, bo zawsze było dobrze. więcej »

Zaburzenia erekcji. Nie mógł wprowadzić członka. Pierwszy raz

Zaburzenia erekcji występują obecnie u wielu mężczyzn, ale nie są chorobą, a jedynie mogą być jej objawem. Dlatego też tak ważne jest ustalenie przyczyny tych zaburzeń i odpowiednie ich leczenie. Przez zaburzenia erekcji rozumiemy "stałą lub powtarzającą się niemożność uzyskania i/lub utrzymania przez mężczyznę erekcji penisa wystarczającej do zadowalającej aktywności seksualnej". Przyczyny mogą być różne: biologiczne, psychologiczne, ale również związane ze stylem życia... więcej »

Często budzę się w nocy z powodu wytrysku. Polucje nocne

Problem czy nie? Sam nie jestem w stanie tego ocenić. Otóż mój penis zdaję się być niejako nadpobudliwy. Często już na samą myśl o seksie, czy też nawet całowaniu, podczas trzymania kobiety za rękę, całowania się z nią lub gdy kobieta siedzi mi na kolanach, to dochodzi do wzwodu. więcej »

Masturbowałem się. Onanizm jest zły?

Masturbowałem się i było ze wszystkim w porządku, ale zacząłem czytać w internecie, że to jest złe, że ludzie izolują się, jeśli robią to sami, że masturbacja psuje psychikę, że rozwala emocjonalnie, po prostu źle się czują z tym itp. więcej »

Onanizm. Uzależnienie od masturbacji?

Nigdy nie uprawiałem seksu, choć miałem w życiu kilka dziewczyn. Jedynie, co z dziewczyną robiłem, to uprawiałem petting. Mam prawidłowe reakcje seksualne, jak jestem podniecony to wypływa mi ten przezroczysty płyn... więcej »

Nasze życie seksualne praktycznie nie istnieje od momentu zawarcia związku małżeńskiego

Przed ślubem byliśmy młodzi, nie doświadczeni i sami uczyliśmy się na swoich błędach w sprawach seksu. Nie było to często, ale praktycznie wykorzystywaliśmy każdą okazję. Wydaję mi się, że dopasowaliśmy się wtedy też seksualnie. więcej »

Ja pierwszy osiągnąłem orgazm. Nie zaspokoiłem jej

17 dni temu uprawialiśmy seks. W zasadzie to był taki nasz pierwszy stosunek, nie wliczając wcześniejszych stosunków oralnych. Ja pierwszy osiągnąłem orgazm... więcej »

Nasze pożycie seksualne ustało dawno temu. Jak mam pomóc mężowi?

Nasze pożycie seksualne też ustało dawno temu, nie jest to normalne w jego wieku (ma 36 lat). Jestem tym poważnie zaniepokojona z jednej strony, zła i jest mi przykro - z drugiej, bo uważam, że nie ma powodów, aby wpadał w depresję. więcej »