PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Ciągnęłam dwa związki. Mąż chce rozwodu a kochanek - dobrej zabawy bez zobowiązań

Mąż chce rozwodu a kochanek - dobrej zabawy bez zobowiązań. Zostałam sama i zdałam sobie sprawę, że jednak mąż był i jest wspaniałym człowiekiem, pomimo pewnych wad... więcej »

Pierwszy raz. Wzięłam udział w dwóch trójkątach. Pragnie mnie?

Byłam młoda i chłopak właściwie wymusił na mnie bycie z nim. Później go zdradziłam i przyznałam się do tego. Wybaczył mi, ale był bardzo zazdrosny. Nasz związek stał się toksyczny. W między czasie wzięłam udział w dwóch trójkątach: jeden był z dwoma mężczyznami, drugi - ja z przyjaciółką i jej chłopakiem. więcej »

Jestem lesbijką? Jestem gejem? Homoseksualizm

W ogóle jestem monotematyczna: wszędzie widzę les, spotykam les, itp. Ufff... Nie jest już dla mnie problemem, że lubię kobiety. Trudno się mówi :-) Problemem jest to, że nie mam tego, co lubię. Ostatnio podważam nawet swój rzekomy biseksualizm na rzecz homoseksualizmu. więcej »

Onanizm. Przedwczesny wytrysk. Jeszcze nie byłem z kobietą. Uzależnienie od pornografii.

Wcześniej jakoś specjalnie się tym nie przejmowałem, ale odkąd zacząłem aktywne życie seksualne martwi mnie to bardzo. Bardzo szybko się podniecam. Wystarczy, że zacznę dość namiętnie całować się z moją dziewczyną albo dotknie ona mojego krocza, w spodniach robi mi się już... ciasno. więcej »

Depresja a okres. Powiększanie penisa. Przedwczesny wytrysk

Zrezygnowałem z pływania, gdyż za każdym razem koledzy wyśmiewali się z mojego małego członka. Chciałbym wiedzieć, do jakiego wieku rośnie penis i czy są jakieś trwałe i skuteczne metody powiększania prącia, ale bez jakichś efektów ubocznych. więcej »