PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Zazdrość. Jestem zazdrosna o wszystko! Podejrzewam, że mam nerwicę

Ja też chyba mam problem z zazdrością. Ten student opisał zachowania swojej dziewczyny, ale opisał też i moje zachowania. więcej »

Małżeństwo. Relacje z teściami i kłótnie z mężem

Nie wiem, dlaczego tak się dzieje, ale jeśli mój mąż kontaktuje się ze swoją rodziną to tak, abym o tym nie wiedziała, kasuje połączenia, nigdy nic o tym nie wspomina, co mnie mocno irytuje. więcej »

Dorosłe Dzieci Alkoholików. W każdym z tych chłopaków widziałam jakieś podobieństwa do ojca

Wychowuję samotnie 3-letnią córeczkę. Ciągle szukam przyczyny mojej choroby i nic. Jestem załamana. Chodzę do psychologa i nic, ciągle to samo. Kiedyś przeczytałam o DDA. więcej »

Czuję się od niego gorszy. Nie pamiętam, co robiłam lub mówiłam w danej chwili

Gdy widzę na ulicy, w szkole, czy w pracy, jakiegoś przystojnego chłopaka bądź faceta, to czuję się od niego gorszy. Dlaczego tak się dzieje? więcej »

Choroba Parkinsona? Choroba Alzeimera? Problemy z pamięcią. Brałem narkotyki i piłem dużo alkoholu

Problem dotyczy mojej mamy. Odkąd pamiętam drżały jej ręce. Nawet kiedy miała 40 lat. Dolegliwości te nasilają się. Nie ma żadnych innych objawów sugerujących np. chorobę Parkinsona... więcej »

Czuję, że żyję na krawędzi życia. Depresja?

Od śmierci mamy (samobójcza śmierć 3 lata temu, chora była tylko 4 miesiące na depresję) jestem człowiekiem, który żyje na krawędzi życia. Nie czuję, że chodzę, że istnieję. Tak się pogrążyłam w tych myślach... więcej »

Alkoholizm i agresja. Kocham go i chciałabym znów z nim zamieszkać, lecz boję się powtórki

Jesteśmy ze sobą do teraz i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie sytuacje, które mnie martwią. Otóż, gdy zdarzało mu się wypić (wypad do pubu, impreza u znajomych), bywał agresywny... więcej »

Depresja. Od kilku lat biorę leki na depresję

Ogólnie nie mam znajomych i nie mam celów w życiu, żyję cały czas złudzeniem, że zdarzy się jakiś cud i coś lub ktoś odmieni me życie. Z dnia na dzień jestem coraz bardziej wyobcowany... więcej »

Ciągle wymyślam sobie jakieś chore historie. Śniło mi się. Mały siusiak. Czerwienie się. Omdlenia

Jestem mamą półtorarocznego synka. Od jakiegoś czasu nieustannie myślę, żeby tylko mu się nic nie stało itp. Ciągle wymyślam sobie jakieś chore historie i potem nie mogę spać. Boję się strasznie o niego! więcej »

Problemy psychologiczne, podejrzenia o nerwicę, myśli samobójcze... Depresja?

Mam problemy psychologiczne, ale nie wiem, gdzie już się zwrócić o pomoc. Obserwuję od dłuższego czasu dziwne zachowania, procesy w mojej głowie i nie mam siły już tak dalej żyć. Mam żonę i dwójkę cudownych dzieci, ale przez moje problemy czuję, jak ich ranię swoim zachowaniem i tym samym coraz ciężej się z tym czuję ja sam... więcej »

Kłopoty z pamięcią. Nocny tryb życia. Dużo problemów na raz

Jaki wpływ na zdrowie ma praca nocna? Przez 3 lata pracowałam wyłącznie w godzinach nocnych, tzn. od 17-tej do 5 rano, sześć razy w tygodniu. Obecnie wróciłam do Polski. więcej »

Mój poprzedni mężczyzna był kolegą obecnego, więc postanowiłam mu powiedzieć prawdę. Wybory

Rozstał się z dziewczyną pół roku temu, z którą był 6 lat. Ja w tym czasie miałam mężczyznę, z którym byłam 6 lat, ale nie mieszkaliśmy razem. więcej »

Napady złości, agresji. Wulgarność wobec bliskich

Jestem agresywna, mam napady złości, agresji. Potrafię swoją Mamę zwyzywać np. z powodu, że nie dosłyszała czegoś, co do niej powiedziałam. Potem grożę jej nożem... więcej »

Przestała nad sobą panować, ciągle tatę sprawdza, podejrzewa go o zdradę

Moja mam tak się tym przejęła, że przestała nad sobą panować, ciągle tatę sprawdza, podejrzewa go o zdradę, wydzwania co 5 minut, rozlicza ze wszystkiego (dosłownie!) i codziennie urządza awantury. więcej »

Uzależnienie od słodyczy. Jak walczyć z nałogiem?

Adres do Was odnalazłem na jednej ze stron WWW w internecie. Szukam jakiegoś lekarza specjalisty, poradni lub być może odpowiedniej grupy dyskusyjnej, która mi pomoże (lub raczej mojej żonie). Problem może wydawać się z pozoru śmieszny i idiotyczny, ale, niestety, taka jest smutna prawda. Moja żona jest uzależniona od słodyczy i nie jest to dla mnie wcale śmieszne... więcej »