PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW
Strona główna » O nas » Poradnia » Regulamin poradni internetowej zdrowemiasto.pl

Regulamin poradni internetowej zdrowemiasto.pl

PO DRUGIE - DOSTĘPNI W INTERNECIE

zdrowemiasto.pl | dodane 07-01-2008

Fot. zdrowemiasto.pl
 
Pomoc: Należy pamiętać, że usługi poradnicze lekarzy specjalistów (z wyjątkiem pomocy i wsparcia psychologicznego w ramach projektu "psycholog online") za pomocą poczty elektronicznej w ramach portalu zdrowemiasto.pl mają charakter popularnomedyczny i nie zastąpią wizyty w gabinecie lekarza. Porady skierowane są do Internautów polskich i polskojęzycznych.

Kontakt w ramach poradni internetowej:
Udostępnia się Czytelnikom formularze kontaktowe w celu przesłania listu do wybranego lekarza specjalisty, eksperta lub redakcji portalu. Redakcja portalu nie udziela porad telefonicznie.

Formularze kontaktowe: Pamiętaj, aby wypełnić wszystkie wymagane pola formularza w sposób poprawny i oczekiwany! W przypadku wszelkich niejasności w tej kwestii istnieje możliwość kontaktu z redakcją ZdroweMiasto.PL od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00, tel. 052 325 46 36. Prosimy uważnie czytać informacje omawiające m.in. sposób korzystania z proponowanych usług, a także komunikaty informujące o zaistniałych przerwach i zmianach. Prosimy o zachowanie staranności w sposobie przedstawiania problemów.

Poufność: Dane osobowe oraz informacje inne uzyskiwane w trakcie korespondencji podlegają starannej ochronie, NIE są wykorzystywane do celów marketingowych, NIE są i NIE będą udostępniane osobom trzecim.

Publikacje: Korespondencja powstała w trakcie korzystania z udostępnionych bezpłatnych usług poradniczych może zostać wykorzystana do celów publikacyjnych w serwisie ZdroweMiasto.PL np. w dziale "DONIESIENIA LISTONOSZA", zgodnie z przyjętą przez wydawcę serwisu zasadą pełnej anonimowości oraz obowiązującym prawem. Każdy korzystający z bezpłatnych usług poradniczych w portalu zdrowemiasto.pl niniejszym wyraża zgodę na anonimową publikację listu oraz oświadcza, że zapoznał się z powyższą informacją, rozumie jej treść i w pełni ją akceptuje.

Korespondencja: Ponieważ adresy e-mail będą często zmieniane, prosimy zawsze korzystać z udostępnionych w tym celu formularzy kontaktowych. List przesłany w inny sposób będzie automatycznie usunięty z listy i pozostanie bez odpowiedzi.

Odpowiedzi: Usługi poradnicze są bezpłatne. Zastrzegamy sobie prawo do nieodpowiadania na niektóre listy bez podania powodu. Na wiele pytań odpowiedzi znajdą Państwo w naszym archiwum, które zalecamy przejrzeć dokładnie (wyszukiwarka) w pierwszej kolejności. Z przykładami wykorzystania korespondencji można zapoznać się w serwisie zdrowemiasto.pl.

Brak odpowiedzi na list: Częstym powodem braku odpowiedzi na Twój list jest podanie niepoprawnego adresu zwrotnego e-mail. Prosimy zatem zawsze sprawdzać przed wysłaniem korespondencji, czy wpisany adres e-mail do korespondencji zwrotnej nie zawiera błędów. Jeśli adres zwrotny jest podany poprawnie, natychmiast po wysłaniu korespondencji do nas, automat wysyła kopię Twojego listu na twój podany w formularzu adres zwrotny. Brak kopii listu oznacza, że podano zły adres zwrotny. Odpowiedzi nie będzie. Inne powody: 1) uznano, iż temat/ problem opisany w Twoim liście omówiono wyczerpująco w opublikowanym materiale; 2) uznano, iż nie zapoznałaś (-eś) się z treścią REGULAMINU PORADNI; 3) uznano, iż problem w treści listu opisano w sposób niejasny; 4) list nie posiadał treści; 5) poruszony problem zdrowotny wymaga bezpośredniego kontaktu z lekarzem specjalistą bądź lekarzem pierwszego kontaktu.

Odpowiedzialność: Czytelnicy powinni zwracać się do specjalistów medycznych po porady dotyczące zapobiegania jakimkolwiek chorobom, w celu ich diagnozowania i leczenia. Wydawca i redaktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za następstwa prawidłowego czy nieprawidłowego wykorzystania przedstawionych w serwisie informacji, procedur lub produktów. Zawarte w nim informacje mają charakter popularnomedyczny i nie zastąpią wizyty u właściwego lekarza specjalisty.

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------