PORADNIA INTERNETOWA - ZDROWIE i MEDYCYNA - ZdroweMiasto.PL - LEKARZE DLA INTERNAUTÓW

Psychologia on-line

Internet jest przestrzenią, którą coraz częściej wykorzystuje się w fachowym poradnictwie. Badaniem możliwości i przyszłości oraz efektywności pomocy psychologicznej on-line zajmują się badacze z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. więcej »

Pytanie na śniadanie

Lek. med. Ewa Wojas, redaktor medyczny poradni internetowej ZdroweMiasto.PL, gościem programu "Pytanie na śniadanie" TVP2. więcej »

Doktor Elektron w akcji. Jak za pomocą Internetu zadbać o swoje zdrowie

Zamiast biernie wyczekiwać odległego terminu wizyty w gabinecie lekarskim, warto poświęcić jeden wieczór przed komputerem na zasięgnięcie porady specjalisty. Można także zbadać słuch lub wzrok, a w przypadku długotrwałych terapii poddać analizie swoje EKG. Wbrew pozorom nie jest to artykuł z cyklu „Internet w roku 2010”. To tylko niektóre z udogodnień, które już dziś czekają w sieci na polskiego internautę. więcej »

Wirtualna przychodnia

Bydgosko-warszawski internetowy Portal Zdrowia otrzymał nagrodę grand prix w konkursie na najciekawszą stronę w sieci. W wyścigu po laur zostawił za sobą ponad tysiąc konkurencyjnych witryn. więcej »

Nagrodzeni. Best Health 2003

„I-net-awards” to konkurs dla twórców polskiego internetu, w którym oceniana jest kreatywność i pomysłowość. Nagrody przyznawane są co roku w różnych kategoriach (m.in. Best Health). Statuetka Inet Awards to prestiżowe wyróżnienie w świecie polskiego internetu. więcej »

Medyczne serwisy WWW

Nikt nie lubi chorować. Niestety, mało kto może pochwalić się idealnym zdrowiem. Dlatego warto o nie dbać. No właśnie, ale jak to zrobić? więcej »