Bezpłatne fotografie. Komputer, monitor, podzespoły, klawiatura, myszka, książka Kurs Podstawowy PHP, drukarka i inne...
Strona główna » Fotografie » Biuro i komputery » Komputer, monitor, podzespoły, klawiatura, myszka,…

Komputer, monitor, podzespoły, klawiatura, myszka, książka Kurs Podstawowy PHP, drukarka i inne...

FOTOGRAFIE

Bezpłatne fotografie. Darmowe zdjęcia dla Webmasterów. Poszukaj zdjęcia, które potrzebujesz...

zdrowemiasto.pl | dodane 30-03-2009

zdrowemiasto.pl / ppk
 
Zapoznaj się z warunkami korzystania z udostępnionego katalogu bezpłatnych fotografii, które znajdziesz u dołu strony. Poszukaj zdjęcia, które potrzebujesz. Wybierz tapetę na pulpit, która ci się podoba. Kolejne zdjęcia i tapety niebawem.
Jeśli szukasz fotografii do innych celów niż określone w poniższej nocie prawnej, interesuje Cię konkretna fotografia, którą tu znalazłeś, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas.Bezpłatne fotografie. Darmowe zdjęcia dla Webmasterów. Poszukaj zdjęcia, które potrzebujesz..., 30-03-2009, zdrowemiasto.pl

Poinformuj znajomych o tym artykule:

REKLAMA
hemoroidy Krakow
Leczymy urazy sportowe
hemoroidy szczelina odbytu przetoki zylaki konczyn dolnych
------------

Warto wiedzieć

Nota prawna
Zasady wykorzystania zdjęć:

  1. Możesz bezpłatnie używać i modyfikować fotografie, ale tylko na użytek prac niekomercyjnych.
  2. Wykorzystanie zdjęć w pracach komercyjnych oraz na stronach, których treści łamią obowiązujące przepisy prawa jest zabronione!
  3. Warunkiem bezpłatnego wykorzystania zdjęcia jest podpisanie zdjęcia (np. możesz podać link w postaci www.fotki.zdrowemiasto.pl lub www.zdrowemiasto.pl w widocznym miejscu na stronie internetowej, na której wykorzystałeś zdjęcie z naszej bazy).
  4. Nie możesz prowadzić dalszej dystrybucji tych zdjęć (czyli udostępniać do pobrania na stronach WWW, odsprzedawać itp.).
  5. Fotografie nie nadają się do celów poligraficznych. Udostępniono je z myślą o twórcach prywatnych i niekomercyjnych stron internetowych. Większość zdjęć posiada rozdzielczość 748 x 561 pikseli.
  6. Zdjęcia pochodzą m.in. z prywatnych kolekcji, ich oryginały znajdują się w archiwum redakcji portalu ZdroweMiasto.PL
  7. Pamiętaj, że zamieszczając link w postaci www.fotki.zdrowemiasto.pl lub www.zdrowemiasto.pl na swojej stronie internetowej wspomagasz bezpłatne poradnictwo internetowe, popularyzujesz poradnię internetową ZdroweMiasto.PL
  8. Jeśli masz jakieś wątpliwości bądź pytania związane z udostępnionym bankiem fotografii możesz skontaktować się z redakcją portalu telefonicznie: 052 325 46 36.
    Dziękujemy!